Son Eklenenler
Çapulcu Oyunları

Çapulcu Oyunları

Son zamanlarda Türkiye’de meydana gelen aslında siyasi temellere dayandırılan halk hareketleri öyle etkili oluyor ki sonuçlarından ya da liderlerin açıklamalarından hareketle teknoloji meraklılarına ekmek çıkabiliyor. Bu haberimiz son günlerde reel kişiler ve sosyal medyada milyonların desteğiyle başlatılan gezi parkı olaylarıyla ilgili. Gezi Parkı olaylarının başlamasının ardından Başbakan Erdoğan’ın olaylara katılanlar için kurduğu “çapulcu” kelimesinden hareketle Android oyun geliştiricileri tarafından birkaç gün içerisinde hazırlanan The Çapulcu adlı oyun son günlerde Türkiyeli kullanıcılar tarafından en çok indirilen oyunlardan birisi oldu. The Çapulcu oyunu son günlerde polis ile halkın karşı karşıya gelmesinden hareketle oluşturulmuş aslında sosyal mesaj içeren bir yazılım olarak karşımıza çıkmakta. Öyleki oyun son olaylara mizahi açıdan bakarak oyundaki karakterinizi polislerden ve joplardan, tomalardan ve biber gazı bombalarından kaçırmayı amaçlıyor.

Chapul Games adlı oyun geliştirici tarafından kodlanarak Google Play Store’da oyun meraklılarına sunulan The Çapulcu oyunu Android telefonların hepsinde çalışabilme özelliğine sahip. Küçüklüğünde Super Mario oyununu oynayanların hiç yadırgamadan oynayabileceği The Çapulcu oyununu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. The Çapulcu oyunu indir

The Çapulcu oyununa ait videoyu yazımızın en altında sizler için paylaşıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Windows 8.1 Hakkında Her Şey başlıklı makalemizde windows 8 başlat menüsü, Windows 8.1 ve Windows 8.1 güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.