More

  Tinder Alternatifi En İyi Çöpçatanlık Uygulamaları

  Sıklıkla gençler tarafından sevgili bulma ya da tek gecelik ilişki uygulaması olarak kullanılan Tinder, günümüzde kullanıcı sayısı itibariyle 1 milyondan fazla kişi tarafından aktif bir şekilde tercih ediliyor. Elbette ki Tinder’ın bir çöpçatanlık hizmeti olarak yadsınamaz. Ancak Tinder’dan sonra kısa süre içerisinde birçok Tinder benzeri uygulamalar ile karşılaşır olduk. İşte Tinder’dan sıkılanlar için en iyi alternatif flört uygulamaları

  1. happn

  • Ücretsiz
  • Reklam içeriyor
  • Uygulama içi satın alma içeriyor
  happn

  Tinder’ın meşhur eşleşme algoritmasına benzer olarak Crush olmak tabirini hayata koyan happn uygulaması, öncelikli olarak kullanıcılarının gizliliğini savunan bir arkadaşlık servisi olarak dikkat çekiyor. Yapmanız gereken tek şey uygulamaya girip hoşuna giden insanları oylamak! Eğer karşı taraf da size oy verirse, aranızda sohbet etmek için hiçbir engel olmayacak ve arkadaş olmaya, yahut daha ilerisine adım atabileceksiniz!

  2. Connected2.me

  • Ücretsiz
  • Uygulama içi satın alma içeriyor
  Connected2.me

  Gençler arasında genellikle C2.me olarak bilinen Connected2.me, bir süre öncesine kadar yalnızca internet tarayıcısı üzerinden faaliyet gösterirken, artık müthiş bir anonim olma deneyimi sağlamak adına yalnızca mobil uygulamalar üzerinden çalışmaya başladı. Yeni insanlar ile tanışmak ve sohbet etmek istiyorsanız, bunun için iki seçeneğiniz var. Ya anonim olarak beğendiğiniz kişilere mesaj gönderebilirsiniz ya da profilinizi muhteşem bir şekilde düzenleyip anonim mesajlar almayı bekleyebilirsiniz. Eğer karşılıklı olarak güven sağlarsanız birbirinize cep telefonu numaralarınızı verir ve sohbetinize başka kanallar üzerinden devam edebilirsiniz!

  3. Siberalem 

  • Ücretsiz
  • Reklam içeriyor
  • Uygulama içi satın alma içeriyor

  Türkiye’nin en iyi arkadaşlık uygulamaları listelerinde çokça adı geçen Siberalem, bir sosyal medya platformu mantığı ile çalışır. İlk olarak profilinizi oluşturup fotoğraf yükler ve ilgi alanlarınızı aplikasyona girersiniz. Ardından yüz binlerce profil arasından geçerek aradığınız kişiyi bulmaya çalışır ve sohbet kurmaya başlarsınız. Siberalem toplamda 2 milyondan fazla üyesi ile uzun süredir hizmet veren yaygın bir ilişki uygulaması olarak bilinmektedir. Hatta öyle ki, Siberalem’de tanışıp evlenen çok sayıda çift vardır.

  4. Match Dating

  • Ücretsiz
  • Uygulama içi satın alma içeriyor
  Match Dating

  Her gün on binlerce insanın üye olduğu Match Dating, yerel bölgede bekar olan kullanıcılar ile sizleri buluşturarak flört etmek ya da uzun süreli partnerlik ilişkisi kurmak amacıyla kaliteli bir hizmette bulunuyor. Ücretsiz olarak kullanılan uygulama, ayrıca bir de abonelik paketi sunarak mebzul bir fiyat karşılığında mesajlara sınırsız cevap verme, profilinizi kimin görüntülediğini öğrenme, fotoğraflara yorum yapma ve daha kolay match olma gibi ek seçenekler sunuyor.

  5. Coffee Meets Bagel Dating

  • Ücretsiz
  • Uygulama içi satın alma içeriyor
  Coffee Meets Bagel Dating

  ABD’de en az Tinder uygulaması kadar popüler bir araç olarak yaygın biçimde kullanılan Coffee Meets Bagel, her gün öğle saatlerinde yapay zeka tarafından tespit edilmiş potansiyel eşleşmeleri sizin karşınıza çıkarıyor. Sevgili olmak ya da ilişki yaşamak, amacınız her ne ise bunun için vakit kaybetmenizi önlemek adına; eşleştikten sonra gireceğiniz özel sohbet odasında, uygulama sizlere çeşitli sorular soruyor ve böylece aranızdaki buzların çabucak erişmesini, direkt olarak konuya girmenizi sağlıyor. Ayrıca Coffee Meets Bagel, LGBTQ bireylerini de unutmuyor! Herkes için uygun şartlar hazırlayarak benzersiz bir çöpçatanlık uygulaması deneyimi sağlıyor.

  6. Hot or Not

  • Ücretsiz
  • Reklam içeriyor
  • Uygulama içi satın alma içeriyor
  Hot or Not

  Tıpkı Tinder gibi yine Facebook ile giriş yaparak kayıt olacağınız Hot or Not uygulaması, ilgi duyduğunuz konuları otomatik olarak Facebook’tan alarak anında sizin için uygun kritelere sahip seçenekleri sıralamaya başlıyor. Hot or Not kullanmak için yalnızca evinizde olmanıza gerek yok! İster bir konserde olun, ister üniversite kampüsünde, isterse yurt dışında bir seyahatte… Bulunduğunuz konuma en yakın potansiyel flört adayları sıralı bir şekilde arayüzünüzde listeleniyor.

  7. 1km

  • Ücretsiz
  • Reklam içeriyor
  • Uygulama içi satın alma içeriyor

  Tinder yerine kullanabileceğiniz ideal uygulamalardan biri olan Çin merkezli 1km uygulaması isminden de rahatlıkla anlaşılacağı gibi konum tabanlı bir ilişki uygulamasıdır. Yalnızca sevgili bulmak için tercih edilmeyen 1km, aynı zamanda arkadaş bulmak için de çokça ilgi toplamaktadır. Bulunduğunuz konumun 1 kilometre çevresindeki kullanıcılar, anlık sohbet etmek üzere ekrana gelir.

  8. Popi

  • Ücretsiz
  • Uygulama içi satın alma içeriyor
  Popi

  Tinder ve benzeri platformlardan farklı olarak metin bazlı değil de sesli sohbet uygulaması olarak cazibesini ortaya koyan Popi, telefon numaranız görünmeden ilişki kurmak istediğiniz insanları arayarak tanışıp yakınlık kurmanıza imkan tanıyor. Arkadaş listenizdeki isimler profillerinde “Müsait” seçeneğini açtıklarında Popi’den bildirim alıyor ve yakınlık kurmaya hemen başlıyorsunuz.

  9. Who

  • Ücretsiz
  • Reklam içeriyor
  • Uygulama içi satın alma içeriyor

  Sesli ve görüntülü sohbet uygulaması Who, bir dönemin popüler mecrası olan Omegle‘ye benzer bir yazılıma sahiptir. Uygulamaya girdiğinizde karşınıza random profiller çıkar, ilk 30 saniye boyunca anonim olarak sesli sohbet etmek zorundasınızdır. Akabinde süre dolunca kameralar açılır ve görüntülü sohbet etmeye başlarsınız! Baktınız muhabbet sarmıyor, “Hemen Geç” butonuna tıklayarak başka biriyle eşlersiniz. Tüm bu şahane ve ücretsiz özelliklerin yanı sıra uygulama bir de Who Premium paketi hazırlamıştır. Bu paket sayesinde eşleşeceğiniz kullanıcıların cinsiyetini seçme hakkına sahip olur, çeşitli filtreler belirleyebilirsiniz!

  10. Ribony

  • Ücretsiz
  • Reklam içeriyor
  • Uygulama içi satın alma içeriyor

  Tinder ve Connected2.me benzeri bir uygulama olarak öne çıkan Ribony, her iki uygulamanın bir nevi karışımı gibidir. Kullanıcıların birbirleri ile anonim sohbet etme tecrübesini gerçekleştireceği Ribony’de C2’den farklı olarak madalya sistemi bulunmaktadır. Ribony’de madalya kazanmak ve seviye yükseltmek için jeton sahibi olmanız gerekir. Jeton kazanmak için ise daha fazla sohbet etmek… Dolayısıyla Ribony uygulaması flört ile oyunu iç içe koyarak eğlenceli vakit geçirmeyi amaçlamaktadır.

  Son Eklenenler

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.