Son Eklenenler
Android Götünün Gılıyım Oyunu

Android Götünün Gılıyım Oyunu

Gazi parkı olaylarıyla ilgili traji komik gelimeler teknoloji alanında da kendini gösteriyor. Geçtiğimiz hafta Facebook, Twitter ve Youtube gibi dev platformlarda izlenme ve yorum rekoru kıran videolar oyun geliştiricilerin elinde birer uygulama halini alarak oyun severlere sunuluyor. Öyle ki geçtiğimiz günlerde Tayyip Erdoğan‘ın Çapulcu olarak nitelendirdiği gezi parkı protestocularına ithaf edilen The Çapulcu oyunuyla ilgili bilgi vermiştik. Şimdi de durum giderek kızıştı ve geçtiğimiz günlerde düzenlenen Ak Parti mitinginde kameralara karşı konuşan yaşlı bir teyzenin yapmış olduğu “Kılıçdaroğlu, Erdoğan’în götünün kılı” şeklindeki şuursuz açıklaması yine oyun geliştiriciler için bir ilham kaynağı oldu. Malum şahısın yaptığı terbiyesiz açıklamadan sonra ortaya çıkarılan Götünün Kılıyım oyunu protestocular arasında indirilme rekoru kırıyor. Öyle ki oyunun yapımcısı Çapulcu oyunları olarak nitelendirilen bir rumuz ile Google play Store üzerinden dağıtımına başladığı Götünün Gılıyım oyunu ile enteresan bir çıkış yaptı.

Götünün Gılıyım oyununun amacı 60 saniye içerisinde sanal popo üzerinde çıkan kılları koparmaya dayanıyor. Çıkan kılları en hızlı nasıl toplayabiliyorsanız o kadar başarılı sayılıyorsunuz. Şimdilik sadece Android işletim sistemlerinde çalışan Götünün Gılıyım oyunu’nun yakın zamanda iOS versiyonunun da üretileceği bilgisi verildi. Oyunla ilgili video yazımızın en altında mevcuttur. Götünün Gılıyım oyununu indir

Bir önceki yazımız olan Plesk Panel Cdonts Kurulumu başlıklı makalemizde CDO kurulumu, cdonts kurulumu ve cdonts mail eklentisi kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.