Son Eklenenler
Yandex.Market Hizmete Girdi

Yandex.Market Hizmete Girdi

Web girişimciliğinde son dönemlerin en moda konularından birisi de ürün satışlarıyla ilgilenmek. Özellikle çoğu blog ve aracı site ünlü ticaret sitelerinin ürünlerine ait reklamlara yer vererek satışlara katkıda bulunmakta ve bu durumdan pirim elde etmektedir. Bu bağlamda Rusya menşeyli arama motoru Yandex, tüketicilerinin web üzerinden ürün seçmelerini, fiyat ve özellik karşılaştırmalarını yapabilmeleri için yep yeni bir hizmet olan Yandex.Market özelliğini devreye soktuğunu açıkladı. http://market.yandex.com.tr web sitesi üzerinden hizmet veren Yandex.Market uygulaması Yandex tarafından indexlenen tüm e-ticaret sitelerindeki ürünleri rahatlıkla karşılaştırmanıza yardımcı olmakta. Özellikle ürün odaklı bir strateji izleyen Yandex.Market, arattığınız herhangi bir ürünün özellik ve fiyat analizlerinin yanı sıra ilgili e-ticaret sitelerindeki müşteri yorumlarına da rahatlıkla ulaşabilmenize olanak sağlamakta.

yandex market sonuc

970 farklı kategorideki ürünlerden istediğinizi seçebileceğiniz Yandex.Market üzerinde ürün seçimi esnasından uygulayabileğiniz farklı filtrelerde daha detaylı arama yapabilmeniz mümkün olabilmekte. Şuan itibariyle 500’den fazla e-ticaret sitesini indexleyen Yandex.Market özellikle bu sayıyı arttırmayı planlıyor. Bunun için sizler de ürünlerinizi Yandex.Market üzerinden tanıtmak istiyorsanız buraya tıklayarak web sitenizi kayıt ettirebilirsiniz. Yandex’in değişik uygulamalarla dikkatleri çektiği şu günlerde kullanıcılardan tam puan aldığını da hatırlatarak özellikle Yandex.Navigasyon hizmeti oldukça beğeni toplamıştı. Yandex.Market hizmeti ile bazı aracı sitelerin pabucunun dama atılacağı gerçeğini göz önünde bulundurarak, değişik ürün filtreleme seçeneğiyle rakiplerinden kat kat başarılı olduğunuda hatırlatmak istiyoruz.

yandex market yorumlar

Bir önceki yazımız olan Android 4.4 İnternete Sızdı (Resimli) başlıklı makalemizde adroid 4.4 hakkında herşey, Android ve Android 4.4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.