Son Eklenenler
ZTE CES 2014’te Bombalarını Patlatacak

ZTE CES 2014’te Bombalarını Patlatacak

7 Ocak 2014 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas kentinde düzenlenecek olan uluslararası CES 2014 Elektrik Elektronik Fuarı başta üreticiler olmak üzere milyonlarca izleyici tarafından da merakla beklenmekte. Teknoloji devlerinin gövde gösterilerine sahne olması beklenen CES 2014 fuarında birbirinden güzel ve özel elektronik cihaz kullanıcılarla buluşturulacak. Aldığımız bilgilere göre Çinli elektronik devi ZTE’de CES 2014’e hazır gibi görünmekte. Sızdırılan bilgilere göre ZTE CES 2014 fuarında birbirinden güzel 4 yeni telefon modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen modellerden birisi olan ZTE Grand S II modelini de CES 2014’te görücü karşısına çıkaracak olan ZTE, şimdiye kadar ilk defa ses komutlarıyla ekran kilidinin açıldığı bir modeli tanıtmayı planlamakta.

Bununla da kalmayan ZTE Grand S II’den farklı olarak 3 farklı modeli daha tanıtabilir. Bu modeller Nubia 5S, Nubia 5S Mini ve Sonata 4G modelleri olacak gibi. 4 Çekirdekli SnapDragon işlemcili Nubia 5S ve Nubia 5S Mini birer akıllı telefon olarak, Sonata 4G ise tablet telefon (phablet) olarak tanıtılacak gibi görünüyor. Özellikleri konusunda çok da detaylı bilgi vermeyen yetkililer 2 gün daha sabredilmesi konusunda ısrarlı.

Bir önceki yazımız olan Bing Translator İle Çeviri Keyfi başlıklı makalemizde 50 dilde çeviri, Bing çeviri ve Bing çeviri uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.