Son Eklenenler
Yeni HTC One (M8) İnceleme Videosu

Yeni HTC One (M8) İnceleme Videosu

HTC’in sır gibi sakladığı ve henüz resmi tanıtımını gerçekleştirmediği yeni akıllı telefon modeli HTC One’a ait ilginç bir video bugün gündemi sarsan en önemli konu olarak gözümüze çarptı. HTC One M8 olarak piyasaya sürüleceği belirtilen yeni akıllı telefonun inceleme videosunun ardından HTC’den de ürünün kendilerine ait doğrulaması gelirken sanırız resmi tanıtımı biraz daha yaklaşacak. Yeni HTC One‘a ait görüntülerin YouTube üzerinde yayınlanmasının ardından sizler için özelliklerini listeledik ve video ile birlikte huzurlarınıza getirdik. Android 4.4.2 KitKat sürümü ile piyasaya çıkacağı belirtilen yeni HTC M8’in 4 çekirdekli 2.4 Ghz hızın SnapDragon işlemcisi ve 3 Gigabyte’ta RAM’i olduğuğu videodan da açıkça görülebilmekte.

Tasarım bakımından eski HTC One’a benzeyen bu model performans bakımından onu 3’e katlayacak nitelikte. BoomSound ses teknolojisiyle çığır açan bir ses kalitesine sahip olacağı ile ilgili söylentiler de bu videodan sonra doğrulandı. Oyunlardaki performansıyla adından sıkça söz ettirecek olan yeni HTC M8 modeli 2014 yılı içerisinde Galaxy S5 ile yarışabilecek kıvamda. Binlerce kişi tarafından izlenen oniki dakikalık inceleme videosundaki sesten anlayabildiğimiz kadarıyla Çinli bir kullanıcı tarafından kayda alınmış. Çift kamerası ve sensörleriyle göze çarpan HTC One M8 modeli 5.5 inc genişliğinde Ultra HD dokunmatik ekran ve uzun süre kullanıma imkan tanıyan bataryaya da sahip. HTC One M8 inceleme videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Galaxy S5 Fiyatları El Yakıyor başlıklı makalemizde Galaxy S5, Galaxy S5 amerika fiyatı ve Galaxy S5 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.