Son Eklenenler
Yahoo Tumblr’i Satın Almaya Hazırlanıyor

Yahoo Tumblr’i Satın Almaya Hazırlanıyor

yahoo tumblr satin aldiBir zamanların internet devi Yahoo, son yıllarda performanstan düşse de yine de internet ortamında yoğun bir şekilde hizmet vermekte. Değişen CEO’su ile birçok yeniliğe imza atan internet devi Yahoo şimdi de yeni yatırımlara imza atmaya hazırlanıyor. Ünlü blog servis hizmetlerinden birisi olan Tumblr’yi satın alma girişimlerinde bulunan Yahoo Tumblr gibi gençler tarafından sevilen ve geniş kitlelere hitap eden bir blog hizmetini satın almakla kendi vizyonunu genç odaklı olarak belirlemeyi amaç edinmekte.

Yahoo’nun yeni CEO’su Marissa Mayer tarafından yapılan açıklamada Tumblr blog servisine 1.1 milyar dolarlık teklifte bulunduklarını, şirketin ise bu teklife oldukça sıcak baktığını belirtmesi hem Tumblr hem de Yahoo açısından oldukça sevindirici. Tumblr üzerinde bulunan 109 bin aktif blog içerisinde toplam içerik sayısı 51 milyara yakın.

Yahoo yaptığı yeni yatırımlarla eski günlerin dönmeyi hedeflerken kullanıcılar ise Yahoo’dan daha iyisini beklemekte.

Bir önceki yazımız olan Windows 8 ve Windows RT için PhotoShop başlıklı makalemizde Photoshop Express, Photoshop Express indir ve Photoshop Express ücretsiz indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.