Son Eklenenler
Yahoo Tumblr Sitesini Satın Aldı

Yahoo Tumblr Sitesini Satın Aldı

yahoo tumblr satin aldiBir süre önce sizler için yayınladığımız Yahoo‘nun Tumblr‘yi satın alacağı yönündeki haberimiz nihayet gerçek oldu. Son zamanlarda büyük değişikliğe uğrayan Yahoo, özellikle yeni CEO’su sayesinde yeni girişimlerde bulunuyor. Eski güçlü günlerine geri dönmek isteyen Yahoo bu bağlamda yapabileceği en akılcı kararı Tumblr üzerinde verdi.

Wall Street Journal tarafından duyurulan habere göre Yahoo, uzun zamandır anlaşmaya çalıştığı Tumblr’ı 1.1 milyar dolarlık bir ücretle kendi bünyesine geçirdi. Yahoo’nun CEO’su Marissa Mayer tarafından da doğrulanan bu satın alım ile Yahoo blog sektörüne de büyük bir adım atmış oldu. Tumblr bloğu ençok tercih edilen blog sitelerinden birisi olma özelliğini taşırken hali hazırda 107 milyon aktif blog yayınını bünyesinde bulunduruyor. Aylık 118 milyon tekil ziyaretçiye sahip olan Tumblr, toplamda 51 milyar gönderiye sahip.

Yahoo bu girişimiyle blog kullanıcılarını kendi bünyesine çekerken Yahoo platformu altında nasıl bir strateji izleyecekleri henüz açıklanmadı. Konuyla ilgili bilgiler elimize geçtikçe sizlerle paylaşacağız.

Bir önceki yazımız olan ASUS FonePad Note FHD 6 Akıllı Cep Telefonu başlıklı makalemizde ASUS, FonePad Note FHD 6 ve FonePad Note FHD 6 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.