Son Eklenenler
Twitter’da Nokia ve Samsung Kapışması

Twitter’da Nokia ve Samsung Kapışması

2013 yılını da geride bırakırken teknoloji şirketleri 2014 için yeni ürünler üzerinde hummalı çalışmalarına devam ediyor. Ama bazen bazı şirketler arasında yaşanan patent kavgaları, davalar öyle bir boyuta ulaşıyor ki tüketicilerin gözü önünde ünlü markalar birbirlerini karalama çalışmalarına girişiyorlar. Mobil teknoloji üretiminde dünya liderliğine oynayan iki şirket arasında yaşanan çekişme Twitter’a taşındı. Nokia ve Samsung arasında yaşanan atışmalar ilginç görüntülere sahne oldu. Geçtiğimiz gün Twitter üzerinden yapılan paylaşımlarda Nokia ABD ve Samsung ABD hesaplarından oldukça ilgin. yorumlar yapıldı. Nokia gönderdiği Tweet’te 2013 yılında Samsung’un akıllı saat üretimine ağırlık verdiği, 2014 yılı içerisinde de akıllı ayakkabı üretmesini tavsiye etti.

nokia samsung twitter savasi

Yukarıda gördüğünüz Tweeti paylaşan Nokia #TheNextBigThing hashtag’ı ile hedef şaşırtma yoluna gitti. Bunun üzerinde Samsung içerisinde küfür olan bir tweet ile karşılık verdi. Nokia akıllı ayakkabı tweetini geri çekti fakat geçen süre içerisinde 490 bin kullanıcı tarafından görüldü. Nokia’nın küfür içeren tweeti aşağıda mevcuttur. Yaşanan bu gelişmelerin ardından hem Samsung hem de Nokia yaptıkları açıklamada ekran görüntülerinin sahte olduğunu, birbirlerine karşı bu şekilde suçlamalar yapmadıklarını belirtti. Açıklamanın ne kadar güvenilir olup olmadığı ise tartışma konusu

nokia kufur tweet

Bir önceki yazımız olan PlayStation 4 Oyunlarının Fiyatı Belli Oldu başlıklı makalemizde PlayStation 4, PlayStation 4 oyunları ve PlayStation 4 oyunlarının Türkiye fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.