Son Eklenenler
Türkçeyi İngilizceye, Türkçeyi İspanyolcaya ve Türkçeyi Rusçaya Çeviri

Türkçeyi İngilizceye, Türkçeyi İspanyolcaya ve Türkçeyi Rusçaya Çeviri

İspanyolca ülkemizde önemli yabancı diller arasında yer almaktadır. Almanca ve fransızca’dan sonra aynı öneme sahip bir dildir. Bu dilde bir yazı okumak ya da bu dile çeviri yapmak istiyorsanız Türkçeyi İspanyolcaya çeviriadresine girmeniz önerilmektedir. Bu dilden sonra önemli olan bir diğer dil ise Rusça’dır. Rusça son 10 yılda değerlenmiş bir yabancı dildir. Sosyalizm zamanında Rusya’nın içinde bulunduğu fakirlik yüzünden ve bu ülke ile çok kısıtlı ticaret yapılabilmesi yüzünden Rusçaya pek önem verilmiyordu. Fakat sscb’nin çöküşü ve özel yatırımların sertbestleşmesi ile bu ülke ile olan ticaret dünya çapında artmış ve Rusça da haliyle önem kazanmıştır. Türkçeyi Rusçaya çeviride bu yüzden çok yararlanılan programlar arasındadır.

En önemli olan yabancı dillerden biri İngilizcedir. İngilizce bütün dünyada ticari ve teknolojik alanda en çok kullanılan dildir. Bunda Amerika faktörü çok önemli roldedir. Türkçeyi İngilizceye çevirien değerli çevirilerdendir. Fakat bu alanda çok fazla eleman yetiştiğinden bu alandaki rekabet çok fazladır. Türkçeyi İspanyolcaya, Türkçeyi Rusçaya ve Türkçeyi İngilizceye çevirmek artık çok kolay!

Bir önceki yazımız olan Rusya'nın Facebook'u Değer Kazanmaya Devam Ediyor başlıklı makalemizde pavel durov, rusya facebook ve rusya lider sosyal medya sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Paylaşım için teşekkürler. Sitenizde çok faydalı konulara değiniyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.