Son Eklenenler
TurkCell WhatsApp’a BIP İle Karşılık Verdi

TurkCell WhatsApp’a BIP İle Karşılık Verdi

Hem Android hem de iOS cihazlarda dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma uygulamas WhatsApp’a Turkcell tarafından geliştirilen Bip uygulaması rakip oldu. Her iki işletim sisteminde de sıkıntısız çalışabilen Bip uygulamasına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. AppStore ve Google Play üzerinden erişebileceğiniz uygulama hem Turkcell hem de diğer operatörlerin kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Bip uygulamasının kullanımını arttırmak için Turkcell ilginç bir kampanya bile hazırlamış. Buna göre ilk üç ay boyunca Turkcell Bip uygulamasını kullanan abonelere aylık 1 gigabyte internet hediye edileceği belirtilmekte.

Turkcell Bip uygulaması ile tıpkı WhatsApp‘daki gibi rehberinizde kayıtlı olan kişilerle ücretsiz mesajlaşma, arkadaş ve konferans grupları oluşturarak toplu olarak iletişime geçmek, hiçbir sınırlama olmadan istediğiniz kadar mesaj gönderebilmek ve mesajınızın okunup okunmadığını kontrol edebilmeniz gibi birbirinden güzel özelliklere sahip olabilirsiniz. Turkcell Bip uygulaması yalnızca metin mesajları değil aynı zamanda ses ve fotoğraf paylaşımının da yapılabilmesine imkan sağlamakta. Tamamen Türk kullanıcıların beğenisine sunulan Bip uygulaması içerisinde en çok dkkat çeken özellik ise karşı tarafın telefonuna titreşim yollayabilme.

turkcell bip

Ayrıca metin mesajlarda kullanabileceğiniz ilginç ikonlarlara da sahip olan Turkcell Bip, davul zurna, nazar boncuğu, simit, ince belli bardakta çay gibi Türkiye’ye has sembolleri de beraberinde getirmekte. Turkcell Bip uygulamasına sahip olabilmek için BIP yazıp 2222’ye sms göndermeniz yeterli.

Bir önceki yazımız olan Kaynayan Suyla Telefon Şarj Edin başlıklı makalemizde Hammacher Schlemmer, kaynayan suyla elektrik üret ve kaynayan suyla şarj hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.