Son Eklenenler
TTNET E-Ticarete Başlıyor

TTNET E-Ticarete Başlıyor

ttnet e-ticaret siteleriTürk Telekom’un internet girişimi TTNET, özellikle son dönemlerde yaptığı gelişmelerle çığır açtı. Fiber optik internet ile tüm Türkiye’ye yüksek hızda internet bağlantısı sunmayı planlayan TTNET‘e şimdiden talep yoğunluğu var. Türkiye’nin internet devi TTNET şimdi de elektronik ticarete adım attı. Öyle ki son dönemlerde ülkemizde bir trend haline gelen e-ticaret siteleri birbirinden farklı ürünleri cazip fiyatlarla kapımıza kadar teslim edebiliyor. Bugün itibariyle 1000’in üzerinde e-ticaret portalı hizmet vermekteyken bu sitelere en çok tanınanları ebay.com, hepsiburada.com, sanalpazar.com, trendyol.com, markafoni.com, hemenal.com örnek gösterilebilir.

TTNET tarafından İstanbul’da düzenlenen basın toplantısında yepyeni 2 adet e-ticaret sitesiyle e-ticaret sektörüne adım attıklarını belirtti. ttnetcarsi.com.tr adresi üzerinden satış yapmayı planlayan TTNET, kendi ürünlerinin yanısıra, 13 farklı kategoride, 130 binin üzerinde ürünü görücüye çıkardı. ttnetcarsi.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz TTNET e-ticaret sitesinde TTNET kampanyalarının yanısıra internet paketleri, ürün paketleri sunulmakta.

Bir diğer e-ticaret girişimi olan okacabukaca.com adresinde ise Türkiye genelindeki farklı mağazalardaki ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabileceksiniz. Özellikle elektronik ürün kategorilerinde birçok alternatif fiyatı sizler için araştırıp sunan okacabukaca.com sitesini bir ürün almadan önce ziyaret etmenizi rica ederiz.

Bir önceki yazımız olan Google Babel Hakkında Herşey başlıklı makalemizde Babel mesajlaşma uygulaması, Google Babel ve Google Babel hakkında herşey hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. ücretli olan böyle çok platform var . E-ticaret siteleri için ve ürün alacaklar için ücretsiz olan tek platform upucuza.com
    onu da değerlendirmek lazım . 2010 yılından bu yana herkes için var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.