Son Eklenenler
Tizen İşletim Sistemli Samsung Bu sefer Kaçamadı

Tizen İşletim Sistemli Samsung Bu sefer Kaçamadı

Haftalardır internet gündemindeki popülerliğini kaybetmeyen, Samsung tarafından bugüne kadar hiçbir resmi açıklama yapılmayan Tizen işletim sistemli Samsung modeline ait sızıntılar elimize gelmeye devam ediyor. Samsung SM Z9005 model adıyla piyasaya sürüleceğini belirten Samsung’a yakın tedarikçiler ve teknoloji haberi yayınlayan siteler cihazın ünlü alışveriş sitesi eBay üzerinde kısa süreliğine görünüp kaybolduğunu belirtti. eBay ilanında hala sayfa adının New Tizen Samsung SM Z9005 etiketinin göründüğü adreste yalnızca 4 dakikalığına yayında olan ilan belirsiz bir nedenden dolayı aniden silindi. İlanın yayınlandığını farkeden kullanıcıların ilana akın ettiğini belirten site yetkilileri ürün fiyatının 300 USD olduğunu, ürünle ilgili aşağıdaki görsellerin de yayınlandığı bildirildi.

tizen samsung SM z9005 modeli

tizen samsung SM z9005

eBay sitesi üzerindeki ilna göre yukarıdaki görselliğe sahip olduğu belirtilen Tizen işletim sitemli Samsung’un özelliklerinin ise aşağıdaki gibi olduğu haberi verildi. Fotoğrafı inceleyen uzmanların ürünün 4.7 inc boyutunda ekran ve 3 gigabyte hızında RAM’e sahip olduğu bildirilmekte. Tahminlere göre 16 gigabyte kapasiteli olacak Samsung SM Z9005 modelinin önümüzdeki haftalarda tanıtılacağıne kesin gözüyle bakılıyor. Tizen işletim sistemli Samsung modelinin hangi ek yazılımlarla geleceği ise büyük merak konusu. Intel işlemciyi tercih ettiği hakkında daha önceden aldığımız duyumlara dayanarak cihazın tanıtımının WMC 2014‘te yapılabileceği ihtimaline de sıcak bakmaktayız.

Bir önceki yazımız olan 2013 Spam Raporu Sonuçları başlıklı makalemizde 2013 spam raporu, 2013 spam yayılımı ve Kaspersky hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Enteresan bir işletim sistemi. Bakalım Android ile kaşık atabilecek mi?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.