Son Eklenenler
Test: Samsung Galaxy S5 ile Galaxy S4 [VİDEO]

Test: Samsung Galaxy S5 ile Galaxy S4 [VİDEO]

Galaxy S5 11 Nisan tarihinde perakende pazarına çıkıyor, biz Samsung’un bu son cihazı için bir test hazırladık.

TechSmartt de yetkililer önceki Galaxy S4 için test videosu hazırlamış, ve su geçirmez Galaxy S5’in sağlam yapısı göz önüne alındığında, biz S4’ü beklediğiniz gibi sileriz. Ama bunu nasıl yaptık? İzleyin öğrenin!

galaxy-s5-s4

Yapılan testler, mutlaka bir cihaz için çeşitli yüksekliklerden kazayla düşme ile hayatta iyi olup olmadığının aslında katı bir göstergesi değil. Doğal olarak yeni Galaxy S5’in, S4’e göre biraz daha güçlü olmasını beklersiniz, aşağıda video olarak tamamen tüm özelliklerin kıyaslanması tam olarak gösteriliyor.

Bu açılan testler aracılığıyla büyük cihazlara yadsınamaz güçlü bir eğilim olduğu görülüyor. Eğer TechSmartt tarafından bu klipte göreceğiniz gibi birkaç yıl geriye giderseniz. Bu telefonun sağlamlığı testinde Galaxy S4 paramparça bir ekran ile Galaxy S5 ise büyük ölçüde yarasız olarak testi tamamlıyor.

TechSmartt cihazları otomobilin lastikleri ile cihaz üzerinden aracı geçirerek test ettiğinde bile hem yakışıklı hem de tam aktif kaldı ve bir hasar olsa bile, hala mükemmel ve kullanışlı halini korudu.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Mini S5 Özelliklerinin Sızdığı İddia edildi başlıklı makalemizde s5 mini hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.