Son Eklenenler
Test: HTC One M8 2014 ve HTC One M7 2013 Karşılaştırılması (VİDEO)

Test: HTC One M8 2014 ve HTC One M7 2013 Karşılaştırılması (VİDEO)

New York ve Londra’da hem de Tayvanlı üretici tarafından Salı günü açıklandı. Yeni HTC One M8 , selefi ,HTC One M7 modeline göre sağlam bir iyileşme döneminden geçmiş gibi görünüyor. Geçen yıl satışa sunulan, M7 büyük beğeni topladı ve ilgi odağı oldu ve oldukça zor bir görev üstlendi. M8’de özellik artırır söylemek mümkün. Malzeme kalitesinde, yeni cep telefonlarında olduğu gibi belirgin bir düzelme ve ve yeni açılan testi sayesinde, biz onun ağabeyi kadar iyi olup olmadığını ve bu yılki amiral gemisi olup olmayacağını görebileceğiz.

Ben birçok önceki olaylarda söylediğim gibi, bu testlerin özellikle büyük bir hayranı değilim. Tabii ki, deneme amacıyla yere atılmış mükemmel yeni , pırıl pırıl bir cihaz görmenin de farklı bir zevki var, ama bunu yaparken panoda çok az gerçek – dünya değeri var.

htc-one-kiyaslama

Geleneksel test formatının ardından, TechSmartt mümkün olduğunca adil bir test ortamı yaratmak için en iyi düzeyde çalışıyor, farklı şekillerde ve açılardan çeşitli yollarla her aygıtı inceledik. Cihaz birkaç standart çizik dışında herhangi bir ciddi kazaya uğradığında, büyük ölçüde hasarsız olarak ortaya çıktı. Ama bu şeyler henüz sadece bir teste hazırlık gibi oldu.

İki cihazın da ön kenarları, özellikle M8’in çizilmesi biraz fazla oldu. Yeni modelin gri olduğu gerçeği göz önüne alındığında, daha fazla zarar gördüğü söylenebilir, ama gerçekte, o da M7 ile muhtemelen eşit zarar gördü.

htc-one-kiyaslama-2

Her iki cihaz da sadece tutunabilmek için uğraşıyor. TechSmartt ekibi ne yaptı, ne etti ve bir araba ile her yanından darbe aldı, yüz aşağı düşmesi gibi başka testler yapıldı. Sonra ne oldu? Eh, biz sizin için test ettik ama, HTC One sürprizlerle dolu.

Bir önceki yazımız olan IPhone ve Android İçin Facebook Messenger v4: Gruplar, Mesaj Yönlendirme ve Daha Fazlası başlıklı makalemizde Android, facebook messenger ve facebook messenger 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.