Son Eklenenler
Steve Jobs’ın Hayatı Film Oldu

Steve Jobs’ın Hayatı Film Oldu

Geçtiğimiz yıl kansere yenik düşerek hayata veda eden, Apple‘nin CEO’su Steve Jobs‘un hayatı şimdi beyaz perdede. Steve Jobs‘un 1971 – 2000 yılları arasındaki hayatını konu alan Jobs filminin çekimleri geçtiğimiz hafta tamamlandı. Film 17-27 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan Sundance film festivalinin kapanış filmi olarak gösterilecek. Nisan ayının ortalarına doğru sinemalarda gösterime girmesi beklenen Jobs Filmi, Steve Jobs hayranları tarafından merakla bekleniyor. Ünlü aktör Ashton Kutcher‘in Steve Jobs karakterini canlandırdığı filmde Steve Wozniak rolünü ise Josh Gad üstleniyor.

Film Steve Jobs ile Steve Wozniak’ın nasıl tanıştıkları, Apple fikrinin nasıl doğduğunu ve şirketin kuruluşunu daha sonra Steve Jobs’un şirketten ayrılarak NEXT‘i satın alışını ve daha sonra tekrar Apple’nin başına gelip şirketin CEO’su durumunda çalıştığı dönemi kapsamakta. Dünyanın gelmiş geçmiş en başarılı CEO’su olarak nitelendirilen Steve Jobs çalışma ahlakı ve yenilikçi karakteri ile birçok iş adamı ve girişimciye ilham kaynağı olmuştu. Filmde ayrıca Bill Gates karakterinin de canlandırıldığı iddia ediliyor. Çok tanınmamış bir oyuncunun Bill Gates‘i canlandırdığı bu film merakla bekleniyor. Steve Jobs’un hayatından birçok kesitin alındığı, fotoğraf ve videolardan esinlenerek en benzer stüdyo ortamının yaratıldığı Jobs Filmi bakalım eleştirmenlerden nasıl not alacak?

Bir önceki yazımız olan Adınıza Kayıtlı Kaç Adet Hat Var Öğrenin başlıklı makalemizde Adınıza açılan hatları öğrenin, gsm hat sorgulama ve hat sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Bu oyuncu, Yılbaşı Gecesi Filminde de oynamıştı diye hatırlıyorum. Bu tarz biyografik filmlere karşı özel bir ilgim var. Filmin Türkiye’de oynayacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.