Son Eklenenler
Sony Xperia i1 Honami Rakipsiz Olacak

Sony Xperia i1 Honami Rakipsiz Olacak

Şayet yabancı internet sitelerindeki söylenti ve sızıntılar gerçekse, akıllı telefon sektörü şimdiye kadar böylesini görmedi. Japonya’nın teknoloji devi Sony tarafından 4 aydır üzerinde çalışılan Xperia i1 Honami isimli akıllı cep telefonuna ait görseller ve özellik bilgileri yavaş yavaş yayılmaya başladı. Anlaşıldığı kadarıyla performans olarak üst seviye bir telefon olacak Xperia i1 Honami, hem kamera hem de uygulama çeşitliliğiyle bizlere hem tablet hem de telefon kalitesini yaşatacak gibi görünüyor. Aşağıdaki fotoğraflarda farkedebileceğiniz gibi ince bir tasarıma sahip olduğu anlaşılan Xperia i1 Honami modeli söylentilere bakılacak olursa 20,7 megapiksel entegre kamerasıyla beraber satışa sunulacak. Düşük ışıkta başarılı pozlama seçeneklerine sahip olacağı düşünülen kamerasının Samsung gibi rakipleriyle yarışabilecek seviyede olduğu tahmin ediliyor.

xperia i1 honami 3

Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemini barındıracağı kesinleşen Sony Xperia i1 Honami, Xperia Z modeline nazaran daha ince ve ergonomik bir yapıya sahip. Sonyexchange adlı web sitesinden gelen haberler ışığından Sony Xperia i1 Honami adlı akıllı cep telefonunda 2 gigabyte DDR3 RAM, Snapdragon 800 2.2 Ghz 4 çekirdekli işlemci yongası, 20,7 megapiksel kamera ve uzun süre kullanılabilmesine imkan veren 3000 mAh değerindeki bataryayı barındıracak. Sony’den henüz resmi bir açıklama gelmemesine karşın sızdırılan görsellere bakılacak olursa oldukça beğeni toplayacak bir cihaz üretileceğe benziyor. Sony Xperia i1 Honami adlı cep telefonuna ve kamera görsellerine yazımızın en sonundan ulaşabilirsiniz.

 

xperia i1 honami 4

xperia i1 honami 2

xperia i1 honami 1

Bir önceki yazımız olan Yandex'in Kurucusu İlya Segaloviç Öldü başlıklı makalemizde ilya segaloviç, Ilya Segaloviç öldü ve segaloviç vefat etti hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.