Son Eklenenler
Sony Xperia G Göründü

Sony Xperia G Göründü

Sony’nin kişisel bilgisayar üretim şirketi olan Vaio’yu satmasının ardından, mobil teknolojilere daha fazla ağırlık vermeye başladığını söyleyebiliriz. Öyle ki şuan itibariyle yapılan hesaplamalara göre 2014 yılı içerisinde en çok model tanıtacak marka ünvanını bile alabilmesi muhtemel. Hiç durmadan AR-GE çalışmalarına ağırlık veren Sony, bu bağlamda teknoloji meraklılarının da dikkatini alıkoymakta. İnternet siteleri yaklaşan MWC2014 etkinliği öncesi markaların yeni modelleriyle ilgili sızıntı bilgilerini sürekli olarak aktarmaktayken, bugün elimize ulaşan sızıntı haberi, teknolojinin mihank taşlarından Sony’e ait. MWC2014 etkinliğinde büyük ihtimalle kullanıcıların beğenisine sunacağı modeli Xperia Z1’in ardından şimdi de Xperia G modeline ait görüntüler yayılmaya başladı.

Sony Xperia G son

Sony hem ileri düzey hem de orta düzey akıllı telefonları bir arada tanıtarak ekonomik bağlamda tüm tüketim gruplarına yönelmek istediğinin sinyallerini vermekte. Uzmanlara göre bugün sızıntısı yapılan Xperia G modelinin hiçde küçümsenemeyecek özelliklere sahip olduğu bildirildi. Hatta paylaşılan görüntülerde merakla beklenen Xperia Z1 modeli ile yan yana fotoğraflanan Xperia G dizayn bakımından da profesyonellere taş çıkartacak hatlara sahip. 4.8 inc ekran boyutuna ve 1080 x 1240 piksel çözünürlüğe sahip olması beklenilen Xperia G modelinin 1 Gigabyte RAM, 8 megapiksel kamera çözünürlüğü ve 8 Gigabyte kapasiteye sahip olduğu belirtilirken, istenildiği taktirde 32 gigabyte kapasiteye yükseltilebilmekte.

Bir önceki yazımız olan İnternette Güvenli Alışveriş başlıklı makalemizde e-ticaret uyarıları, güvenli alışveriş nasıl ve internet alışveriş dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.