Son Eklenenler
Sex Gücünüzü Ölçen Spreadsheets Uygulaması

Sex Gücünüzü Ölçen Spreadsheets Uygulaması

Akıllı cep telefon kullanımı artık öyle bir hal aldı ki neredeyse hayatımızın her alanına girdi. Yapılan istatistiklere göre her 4 kişiden birisinde ya Android ya da iOS platformlu bir akıllı cep telefonu mevcut. Akıllı telefon kullanımı bu kadar yaygınlaşmışken uygulama geliştiricilerde boş durmayıp binlerce hatta milyonlarca gerekli gereksiz uygulamayı kullanıcılara sunma girişimlerinde bulunmakta. Bununla da yetinmeyen uygulama geliştiriciler yatak odalarımıza kadar girmeyi başardılar. Bugün sizler için tanıtacağım uygulama aslında müstehcen bir içerik olmasına karşın teknoloji gelişmişliğinin hangi boyutlara geldiğini gösteren basit bir örnek. Lafı fazla uzatmadan (utanarak – sıkılarak) sizlere Spreadsheets adlı bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz.

Yatakta Sex Gücünüzü Ölçün

iPhone telefonlar için hazırlanan Spreadsheets uygulaması aslında basit bir mantıkla çalışıyor. İlişki sırasında partneriniz ve sizin ses dalgalarınızı cihazda bulunan ivmeölçer mikrofonlar sayesinde kaydedip şiddetine göre bir puanlama oluşturuyor. Defalarca girdiğiniz ilişki sayısını ve bu ilişkiler sırasında değişen puan takvimini excell tablosuna benzer istatistiksel grafiklerle istediğiniz anda karşılaştırıp bazı sonuçlara ulaşabilmeniz mümkün olabilmekte. Spreadsheets uygulaması belirli aralıklarla yaptığınız seks eyleminin hangi günler daha şiddetli, hangi günler düşük performanslı olup olmadığını kendisi yorumlayabiliyor. Çoğu erkeğin hayatı boyunca merak ettiği sex günü ölçen Spreadsheets uygulamasını AppStore‘dan 2,99 USD karşılığından telefonunuza yükleyebilir güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Spreadsheets Güvenli mi?

AppStore tanıtımında uygulamayı yapan şirket kesinlikle yapmış olduğunuz kayıtların veri bankalarında tutulmadığını, kendi telefonunuz haricinde hiçbir yerde kaydedilmediğini taahhüt etmekte. Oluşturduğunuz kayıtları sizden başka kimsenin görememesi için 32 bit şifreleme teknolojisiyle şifrelendiğini ve tek yapmanız gerekenin kendinize benzersiz bir şifre oluşturmak olduğu belirtilmekte. Üretici son olarak şunu hatırlatıyor, sex gücünüzü en iyi şekilde ölçmek istiyorsanız telefonunuzu sex yaptığınız yere en yakın şekilde konuşlandırmanız gerekiyor. Ayrıca şunun da altını çizmekte fayda var, bu tarz uygulamalar gerçekte sex gücünüzü ölmekte göreceli sonuçlar vermektedir. Yani uygulamaya güvenip metabolizmanıza zarar verecek girişimlerde bulunmamanızı tavsiye ederiz. Uygulama AppStore’da Ağustos sonuna kadar 1,99 USD fiyata satılıyor.

Spreadssheets uygulamasını indir

Bir önceki yazımız olan iPhone 5S Çıkış Tarihi Belli Oldu başlıklı makalemizde 10 eylül, iPhone ve iPhone 5S hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.