Son Eklenenler
Sevdiğiniz İnsanlara Özel Bir Hediye

Sevdiğiniz İnsanlara Özel Bir Hediye

Yazın sıcak ve güneşli günleri kendini geride bırakırken kışın geldiğini yavaş yavaş kabullenmeye başlıyoruz. Kısa kollu giysilerimiz artık dolaplarımızn alt raflarında kalmaya başladı. Uzun kollu kalın giysilerimizi kullanmaya başladık. Ceketlerimizi ve montlarımızı dışarı çıkarken yanımıza alıyoruz. İstanbul’un havasının ne zaman nasıl olacağı bilinmiyor. Zaten boşuna dememişler İstanbul’un ne havasına ne de kızına güven olmaz diye. Ekim ayında olmamıza rağmen birden çok soğudu hava ve montlarımızı, kazaklarımızı giymeye başladık. Normalde kış soğukları Kasım’ın ortasında geliyordu. Lakin son yıllarda yaz da kış da bir garip oldu. Ne zaman sıcak ne zaman soğuk olacağını anlayamıyoruz. Çok garip ve enteresam bir şekilde havalar değişti. Normal bildiğmiz sonbaharı ve ilkbaharı sanki artık yaşayamıyoruz. Yaz kendini direk kışa, kışta kendini direk yaza bırakıyor. Mevsimler küreselleşmeden dolayı garip bir hal aldı.

cats

Kış günleri yaklaşınca artık daha çok evde oturmaya başladığımız günlere de start veriyoruz. Evde oturup çay içip, televizyon ve film izleme günleri geliyor. Eğer sevgilimizle dışarı çıkacaksak bile ilk tercihimiz sinema salonları oluyor. Çünkü kışın en iyi vakit geçirecek ve hiç üşünmeyecek tek yer sinema salonlarıdır. Kışın sevgilimizle gezeceğimiz başka yerler ise sıcak ve romantik kafelerdir. Bu tarz kafelerde çok iyi ve güzel vakitler geçirebiliriz. Sevgilinize kışın eğer bir hediye almakı istiyorsanız ona kış için kokusu çok güzel olan bir kış parfümü alabilirsiniz. Çünkü yazın daha hafif parfümler kullanılırken, kışın daha ağır parfümler kullanılabiliniyor. Bu tarz bir parfüm alarak sevgilinizi mutlu etmek sizin elinizde. Eğer sevgilinize klişeleri aşmış bir hediye almak istiyorsanız parfüm tercihi iyi bir tercih olmayacaktır. Çünkü parfüm genel olarak zaten alınan bir hediyedir. Daha farklı ve değişik bir hediye alma düşüncesi içindeyseniz ona alacağınız hediye kimsede olmamalı veya çok az rastlanan bir hediye olmalıdır. Benim size önerim henüz kimsenin bilmediği ve daha farkında olmadığı bir hediye sevgili kitabıdır. Sevgilli kitabı ile sevgilinize bir kitap yazdırabilirsiniz. Sevginize dair bir kitabınız olmuş olur.

Böylesine klişeleri aşmış çok değişik ve farklı bir hediye ile sevgilinizi çok fazla sevindirirsiniz. Çünkü insanlar bazen normal hediyelerin dışında böylesine daha farklı hediyeler almak isterler. Böylece aradabir sevgilimiz, yakınlarımızı böylesine duygusal bir hediyeyle şaşırtabiliriz. İster sevgilinize, ister annenize, ister babanıza böyle bir kitap hazırlattırabilirsiniz. Herşey sizin elinizde, şimdi sevgili kitabının sitesine girerek orada bulunan kitapları öncelikle inceleyin. Size uygun olanını seçerek, çok güzel bir hediyeyi kargo ile istediğiniz yere ulaştıttırabilirsiniz. İsterseniz kendi istediğniz resimlerle ve yazılarla birlikte siz kendi kitabınızıda oluşturabiliyorsunuz. Bu fırsatı kaçırmayın ve sevdiğinzi insana ve sevdiğiniz insanlara çok güzel bir hediyeyi armağan edin.

Bir önceki yazımız olan Hurda Araç Yasası İptal mi oldu? başlıklı makalemizde hurda araç indirimi, hurda araç indirimi 2013 iptal ve hurda araç indirimi iptal hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.