Son Eklenenler
Samsung Galaxy S5 Zoom ve S5 Active Yolda mı?

Samsung Galaxy S5 Zoom ve S5 Active Yolda mı?

Samsung Galaxy S5 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ederken şimdi de Galaxy S4’ün kullanıcılar için ayrıca profesyonelleştirilmiş versiyonları olan Zoom ve Active serileri hakkında bilgiler gelmeye başladı. Samsung, Galaxy S4 modelinin fotoğraf severler için hazırlanan Galaxy S4 Zoom modeli ile daha zor şartlar için ürettiği Galaxy S4 Active modellerinin Galaxy S5 uzantıları için çoktan çalışmalara başladı. Anlaşılan Samsung, Galaxy S5, Galaxy S5 Zoom ve Galaxy S5 Active modelleri ile 3 bomba birden patlatmaya hazırlanıyor. 2014 yılı içerisinde henüz ses seda çıkmayan Samsung kanadından hala daha resmi bir açıklama yapılmış değil. Samsung Galaxy S5 Zoom modelinin görüntü açısıdan S4 Zoom boyutlarına sahip olacağı, ama performans açısından Galaxy S4 Zoom’dan kat kat öte olacağı yapılan yorumlar arasında. Hatta bazı web siteleri o kadar ileri gitti ki Galaxy S5 Zoom modelinin 41 megapiksel çözünürlükte olacağı bile yazıldı.

galaxy s5 zoom Galaxy s5 active

Yukarıdaki fotoğrafta Galaxy Z5 Zoom modelinin Hindistan menşeli Zauba’da maliyet hesabı da yapılmakta. 523 USD fiyat üzerinden satışa sunulacağının belirtildiği Zauba açıklamasında cihazın 4 gigabyte Ram, 2.4 Ghz 8 çekirdekli işlemci ile oldukça güçlü bir profil çizdiğinin belirtildiği açıklamada cihazın piyasaya yeni bir soluk getireceğinin altı çizilmiş.

galaxy s5 zoom

Samsung Galaxy S5 Active modelindeyse Galaxy S4 Active’den daha performanslı konfigrasyon kullanıldığı ve yine darbelere dayanıklı ve su geçirmez yapıda olduğuna dikkat çekilmekte. Hem Galaxy S5 Active hem de Galaxy S5 Zoom ile ilgili bilgiler elimize geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Ayrıca yakında İspanya’da düzenlenecek olan WMC 2014 fuarında Galaxy S5 serilerinin görücüye çıkma konuları da şimdilik muallakta.

Bir önceki yazımız olan Facebook Anonim Hesaplarla Özgürleşecek başlıklı makalemizde anonim hesap, Facebook ve facebook anonymous account hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.