Son Eklenenler
Samsung Galaxy S5 Yolda mı?

Samsung Galaxy S5 Yolda mı?

Her geçen gün artan sızıntı haberlere bağlı olarak yabancı internet sitelerinden edindiğimiz bilgiler ışığında iPhone 5S ile ilgili her türlü gelişmeyi sizlere aktardık. Apple yeni bir model üzerinde çalışır da Samsung hiç geri kalır mı? Bugünkü haberimizde Samsung’un üst segment akıllı cep telefonu Galaxy S4‘ün bir üst modeli Galaxy S5 çalışmalarına başladığı haberini vermek istiyoruz. Henüz Samsung’dan resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen Samsung’a yakın tedarikçi şirket ve veb sitelerinden edinilen bilgiye göre şirket Galaxy S5 ile ilgili prototip çalışmalarına başladı.

galaxy s5 cizim

Yukarıdaki resimden de anlaşıldığı üzere Samsung Galaxy S5 e ait olduğu belirtilen çizimler çok kapsamlı olmasa da nereden ve nasıl ele geçirildiği merak konusu olmakta. Patent Bolt adlı web sitesinde yayınlanan bu çizimin Galaxy S5 cep telefonuna ait olduğu belirtilmekte. HTC One’a benzetilmiş olan çizimin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ile ilgili kesin bir yargı bulunmamakta. Bunu hepimiz bekleyim göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Windows 8.1 Enterprise Önizleme Sürümü Çıktı başlıklı makalemizde Windows 8.1, Windows 8.1 enterprise ve Windows 8.1 enterprise indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.