Son Eklenenler
Samsung Galaxy S5 Parmak İzi Okuyuculu Olacak mı?

Samsung Galaxy S5 Parmak İzi Okuyuculu Olacak mı?

Akıllı telefonlarda bazı ek işlevlerin düşünülmesi hem kullanımı kolaylaştırırken hem de tüketicilerin nezlinde daha fazla tercih sebebi olmakta. Bu durumu en iyi özetleyen cihazlardan birisi olan iPhone 5S, üzerine entegre edilmiş parmak izi okuyucusu TouchID ile kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmiş ve bu özelliğiyle diğer telefonların bir adım önüne geçmişti. Soylenenlere göre Apple’ın piyasadaki en büyük rakibi ve takipçisi Samsung bu eksikliğin farkına vardı ve 2014 yılı içerisinde piyasaya sürmeye hazırlandığı Galaxy S5 modelinde parmak izi okuyucu özelliğinin bulunacağının sinyallerini verdi. Aslında henüz daha resmi bir açıklama yapmayan Samsung suskunluğunu korurken, başta Avrupa’da yayın yapan teknoloji siteleri Samsung Galaxy S5 modelinin iPhone 5S’in önüne geçebilmesi için mutlaka parmak izi okuyucusu ya da retina taraması gibi ek özellikleri barındırması gerektiğine inanıyor.

Samsung Galaxy S5 ile ilgili detayları paylaştığımız yazımızı okuyarak geliştirme aşamasında küçük detaylar hakkında ipuçlarına sahip olabilirsiniz. Elbetteki piyasadaki ezeli rekabette son noktayı yine markaların kendisi koyacak. O nedenle dereyi görmeden paçaları sıvamanın da anlamı yok.

Bir önceki yazımız olan IWatch Ne Zaman Gelecek başlıklı makalemizde Apple, Apple akıllı kol saati ve iWatch hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.