More

  Samsung Galaxy S5 İnceleme (Video)

  [ads1]Yeni cihazlar söz konusu olduğunda strateji ‘yineleme ve yineleme üzerinde’ oluyor. Samsung için, ancak, bu, özellikle model şekli açısından pek de farklı değil. Genelde şekilsel tasarım tekdüze.

  Samsung Galaxy S5 iki nedenden dolayı teknoloji toplumu içinde neşeye yol açtı . Bir süre için Galaxy S5 kullanan ve ondan ünce uzun zaman Galaxy S4 kullanan biri için, Galaxy S5’e bir S4Z adını vermek çok yanlış değil. (tabi bu kötü bir şey değil)

  Samsung-Galaxy-S5-inceleme

  Bu akıllı telefon geldiğinde Samsung tipik tasarım stili içine sıkışmış olan, ana fiziksel farklardan biri 5.1-inç 1080p Super AMOLED ekran ve arka kısma delikli kapak eklenmesi ile üründe hafif bir boyutu artış var.

  Samsung telefonlar ile ilgili en büyük sancı malzeme kalitesidir. Bir akıllı telefon için yüksek paralar harcarken buna karşılık iyi şeyler bekliyoruz. HTC veya Apple gibi diğer üreticilerin aksine, Samsung, bu konuda biraz yetersiz. S5 malzemesi, ucuz plastik bir yapıda ve kesinlikle S4 ile aynı sınıflandırma ile altta kalıyor. Bu kişisel bir görüş. Bence bir akıllı telefon öyle iyi dizayn edilmeli ki ne aşırı plastik ne aşırı metal aşırı ağır ve hantal malzemeler içermemeli.

  Samsung-Galaxy-S5-inceleme-2

  [ads2]Aşağıda video inceleme özetinde göreceğiniz Galaxy S5, satın alma ile ilgili konularda benim için negatif etkide olmasına rağmen, Galaxy S5’in genel olarak fantastik bir akıllı telefon olduğunu aslında inkar edemeyiz. Hızlıdır, fantastik pil ömrüne sahiptir ve şu anda bir akıllı telefon almak en iyi kameralardan birine sahiptir.

  Galaxy S çizgisi ile birlikte Samsung araştırma, geliştirme ve pazarlama konusunda mükemmel bir denge kurdu. Teknoloji toplumu olarak, telefonlar popüler hale geldiğinden beri sadece meraklılarının ya da teknik adamların dikkatinde değil. Kamuoyu da Samsung’un formülünü seviyor. Çünkü S5, yine Samsung için büyük bir başarı olacaktır. S5 genel kitle için biraz itiraza neden olabilir çünkü – Samsung henüz bir metal yapıya veya stok Android için TouchWiz özelliğine henüz geçemedi.

  İnceleme Videosu

  Son Eklenenler

  Benzer İçerikler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.