Son Eklenenler
Samsung, Galaxy S5 İçin Resmi Açıklama Yaptı

Samsung, Galaxy S5 İçin Resmi Açıklama Yaptı

Herkesin merakla beklediği ve sızıntılardan da anlaşılabildiği gibi 2014’e damgasını vuracak modellerden birisi olan Samsung Galaxy S5’in CES 2014 etkinliğinde tanıtılmasını beklerken tanıtılmaması büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Büyük spekülasyonlara rağmen Galaxy S5 ile ilgili hiçbir resmi açıklamanın yapılmamış olması da bekleyenleri huzursuz ederken şirket bugün yaptığı resmi basın toplantısıyla Galaxy S5 modelinin ne zaman tanıtılacağı ile ilgili kesin bilgi verdi. Çoğu web sitesinde belirtildiği gibi önümüzdeki ay düzenlenecek olan MWC 2014 etkinliğinde değil Samsung Mart ayı içerisinde Newyork’da ap ayrı bir etkinlikte tanıtacağını açıkladı. Sürprizleri seven Samsung, hatırlarsanız Galaxy S4 modelini de Newyork’un Times meydanında tanıtmıştı. Bu yıl da büyük bir etkinlikle tanıtmayı planladığı yeni model akıllı telefonundan beklentiler büyük olmalı ki Samsun tanıtımı biraz daha geciktirmekte.

Samsung’un 2014 yılına damga vurması beklenen Galaxy S5 modelinin temel tahmin edilebilir özelliklerini daha önceki yazılarımızda sizlere duyurmuştuk fakat, Avrupa kaynaklı bazı web sitelerine göre şirket cihaz üzerinde son dakika değişiklikleri yapabilir. Bu değişikliklerin içerisinde kamera ve dahili bellek düzenlemeleri yer almakta.

Bir önceki yazımız olan YouTube Şoku Türkiye'yi Sarstı başlıklı makalemizde turknet, uydunet ve YouTube hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Samsung galaxy s3 serisi ile yakaladığı ivmeyi umarım galaxy s5 ile devam ettirir , zira s4 ile büyük bir hüsrana uğradı. Tanıtımı bu kadar geciktirdiklerine göre adam akıllı bir ürün ortaya koyarlar inş.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.