Son Eklenenler
Samsung Galaxy Core LTE Görücüye Çıktı

Samsung Galaxy Core LTE Görücüye Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung 2014 yılının ısınma turlarını başlattı. Herkesin merakla beklediği Galaxy S5 ile ilgili henüz resmi tanıtım yapılmazken, Samsung bugün yaptığı basın toplantısında Galaxy Core LTE adlı modeli tanıtarak, bekleyenlerin biraz daha sabırlı olmalarını rica etti. qHD ekranıyla dikkatleri çeken Galaxy Core LTE, 4.5 inc ekranının yanı sıra 1.2 Ghz çift çekirdek işlemcili olarak piyasaya sunuldu. Önümüzdeki ay içerisinde ilk olarak İngiltere’de satışına başlayacağının belirtildiği basın toplantısında Samsung, henüz diğer ülkeler için kesin bir sonuç açıklamadı. 5 megapiksel arka ve VGA ön kamerasıyla orta sınıf akıllı telefonlardan birisi olan Samsung Galaxy Core LTE modeli, LTE bağlantı modelini desteklemekte ve aynı zamanda 3G bağlantısı da entegre vaziyette.

Samsung Galaxy Core LTE modelinde Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sisteminin tercih edilmesi Google’ın Android 4.4 Kitkat uyarısının ihlal edildiği gerçeğini doğururken, ileride KitKat sürümüne yükseltilebileceği de ihtimaller arasında.

Bir önceki yazımız olan Flappy Bird Artık Olmayacak başlıklı makalemizde Flappy Bird, Flappy Bird artık yok ve Flappy Bird devri bitti hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.