Son Eklenenler
Samsung Apple’ı Solladı

Samsung Apple’ı Solladı

2013 yılının ikinci çeyreğinin verilerini dikkate aldığımızda Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un 2013 yılında Galaxy S4 atağıyla iPhone 5’e en büyük rakip olarak piyasada rekabeti kızıştırması nihayetinde amacına ulaşmasını mümkün kıldı. 2013 yılının ikinci çeyreğinde 5.2 milyar dolar kar ettiğini açıklayan Samsung, Apple’ın 4.6 milyar dolar karından daha fazlasını tutturdu. Yıllardan beri dünyanın en çok kar eden teknoloji şirketi olma özelliğine sahip Apple’ı tahtından eden Samsung bu başarısını yıl sonuna kadar devam ettirmeyi başarırsa 2013 yılının şampiyonu olarak tarihe geçecek. 107 milyon adet telefon satmayı başarak Samsung 2013 yılının ikinci çeyreğinde Apple’a yarı yarıya fark atmayı başardı.

Uzmanlar, Apple‘ın yakın zamanda iPhone 5S modelli cep telefonunu piyasaya sürmesi halinde rekabatin iyice kızışacağını ve büyük ihtimalle 2013 yılı sonuna kadar liderlik koltuğuna yeniden oturacağı konusunda hem fikir.

Bir önceki yazımız olan Google Çöktü başlıklı makalemizde Google, google çöktü ve google erişim sıkıntısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.