Son Eklenenler
Nokia’nın Çift Sim Kartlısı Asha 504 Saklanamadı

Nokia’nın Çift Sim Kartlısı Asha 504 Saklanamadı

Akıllı telefon üreticileri tasarımlarını kullanıcıların istekleri doğrultusunda yeniden forma sokmaya karar vermeye başladı Bu durumun en belirgin özelliğini üreticilerin yavaş yavaş çift sim kart destekli modeller tasarlamaya başlamalarından anlayabilmekteyiz. Finlandiyalı mobil teknoloji devi Nokia‘da bu duruma ayak uydurmaya çalışan markalardan biri olma yolunda hızla ilerlemekte. Bu bağlamda mobil teknolojilerin bir numaralı casus sitesi Evleaks’ten verilen habere göre Nokia, ilk defa çift sim kart destekli modeli olan Asha 504‘ü yakında piyasaya sürecek. Nokia’dan henüz resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen Evleaks editörleri cihaza ait olduğunu iddia ettikleri görselleri bugün sızdırdılar. Daha önce Nokia’nın tanıtımını yaptığı Asha 5xx modellerinden farklı özellik ve tasarıma sahip olduğu belirtilen Nokia Asha 504 modelinin en dikkat çeken özelliğinin Home tuşu ve diğer düğmelerin farklı yerlerde konumlanmış olmaları.

nokia Asha 504

Yukarıdaki görsellerde farkedebileceğiniz gibi varsayılan arama motorunun Bing olarak tercih edildiğini görebilirsiniz. Ekran boyutunun 3.2 veya 3.5 inc genişlikte olduğunu belirten Evleaks editörleri ilerleyen günlerde cihaza ait farklı görselleri de paylaşacaklarını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Windows Phone 8.1 Sızdırıldı başlıklı makalemizde Microsoft, Windows Phone 8.1 ve windows phone 8.1 görselleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.