Son Eklenenler
Nokia Normandiya Sızdırıldı

Nokia Normandiya Sızdırıldı

Finlndiya’lı teknoloji devinin Microsoft tarafından satın alınmasının ardından ürettiği modellere hız vermesiyle ortaya oldukça başarılı akıllı telefonların çıktığının söylememiz mümkün. Nokia bu bağlamda 2013 yılı içerisinde en istikrarlı şekilde ilerleme kaydeden markalardan birisi olarak göze çarpmakta. Bununla da kalmayan Nokia geleceğe yönelik hem orta hem başlangıç hem de gelişmiş düzeyde profesyonel tasarımlar oluşturmayı sürdürmekte. Mobil sektörün lider sızıntı kaynağı Evleaks aşağıda görsellerini verdiği Nokia’nın Normandiya modeline ait olduğunu belirttiği akıllı telefonun 2014 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sunacağını duyurması şimdiden merak konusu oldu. Aşağıdaki fotoğraflardan da farkedebileceğiniz gibi yeşil, mavi, kırmızı, sarı, siyah ve beyaz reklerine sahip Nokia Normandiya’nın özellikleri hakkında çok farklı yorumlar yapılıyor.

nokia normandiya

Nokia Normandiya’nın diğer Nokia modellerinden en belirgin farkının Windows Phone işletim sistemi yerine Android işletim sistemini kullanacak olması. Nokia’nın Android’li ilk telefonu olma özelliğine sahip Nokia Normandiya aynı zamanda performans bakımından da bazı değişikliklere gitmiş. Henüz daha şirketten resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen, başta evleaks olmak üzere sızıntı siteleri bu modelin üretileceğine kesin gözüyle bakmakta.

Bir önceki yazımız olan Apple'ın İzlenme Rekoru Kıran Happy Holiday Videosu başlıklı makalemizde Apple - Holiday - TV Ad - Misunderstood, Apple duygusal video ve Apple happy holiday videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.