Son Eklenenler
Nexus 5 Bu Sefer Saklanamadı

Nexus 5 Bu Sefer Saklanamadı

Geçtiğimiz aydan beri internet aleminde en çok sızıntısı yapılan ürünlerden birtanesi olan Nexus 5, Google tarafından hazırlanan Android 4.4 KitKat tanıtımı esnasında yanlışlıkla ekranlarda görünmüş ve kullanıcılar tarafından merakla beklenir olmuştu. Hatta bir keresinde Google’ın resmi uygulama satış sitesi olan Google Play üzerinde Nexus 5 ilanı dikkatleri çekmiş, çoğu editör ürünün resmi olarak satışa sunulduğunu düşünmüştü. Google tarafından herhangi bir açıklama yapılmaması da dikkatleri şirket üzerine çekmiş ve Nexus 5’in ne zaman piyasaya sürüleceği büyük merak uyandırmıştı.

nexus 5 google play sitesinde

Nexus 5 bu sefer öyle bir sızdı ki, bu sızıntıya Google’dan ne yanıt gelecek merakla bekleyeceğiz. Kanada’nın en ünlü GSM operatörü olan TELUS, Nexus 5’e ait olan görsellerin yer aldığı kampanya afişlerini bastırdı. Basın mensuplarının eline geçen kampanya afişlerinde TELUS yazı ve logosunun Nexus 5 ekranında yeraldığını gören uzmanlar ürünün yakında kesin olarak tanıtılacağı yönünde yorumlar yapmaya başladı. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi TELUS tarafından sızdırılan afiş fotoğrafları oldukça başarılı ve profesyonel olarak çekilmiş. Afiş ve reklamlarda kullanılması beklenen bu fotoğrafların kim tarafından ne zaman çekildiği ise bilinmiyor. TELUS şirketi de henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmış değil.

nexus 5 sizintisi

Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle birlikte gelmesi beklenen Nexus 5 akıllı cep telefonu özellik ve performansıyla oldukça beğenileceğe benziyor. Fotoğraflarda da farkettiğiniz gibi, standart Android tuşlarının ekranın altına sanal olarak yerleştirildiğini söyleyebilmek mümkün. İlginç bir tasarıma sahip olduğu düşünülen Nexus 5 modelli cep telefonlarının 16 Gigabyte olan çeşidinin Google Play Store üzerinde 349 dolar fiyat üzerinden satılması düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Hediyeye Göre Çiftleşme Süresini Belirleyen Örümcek başlıklı makalemizde düğün hediyesi örümcek, hediye örümcek ve hediyeci örümcek hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.