Son Eklenenler
Motorola Moto X Göründü

Motorola Moto X Göründü

Google tarafından geçtiğimiz yıl satın alınan bir zamanların elektronik iletişim devi Motorola, Google’ın da desteklediği yeniden oluşum sürecini olumlu sonuçlarla tamamlamayı başardı. Akıllı telefon modasının revaçta olmasından hareketle yepyeni bir model tasarlayan Motorola, Moto X modeliyle piyasaya hızlı bir giriş yapmayı amaçlıyor. Üst seviye akıllı telefon kategorisine koyulabilecek düzeyde bir ürün ortaya çıkarak Motorola çalışanları ürürünün resmi tanıtımını 1 Ağustos’ta yapmayı planlıyor. ABD’de üretilmesi planlanan Motorola Moto X cep telefonu, New York’ta düzenlenecek bir etkinlikle kamuoyuna tanıtılacak. Henüz piyasaya çıkmadan bazı web sitelerinde Moto X modeline ait olduğu iddia edilen fotoğraflar aşağıda mevcuttur. Fotoğraftan da anlaşılacağı gibi üzerinde hiç tuş bulunmayan bir tasarıma sahip olduğu görülmekte. Google’ın Android 4.2.2 işletim sistemiyle desteklediği Motorola Moto X özellikleriyle kalite ve sağlamlık arayanlar için bir tutku haline gelecek.

motorola moto x

Motorola Moto X özellikleri

  • SnapDragon S4 Pro 4 çekirdekli İşlemci
  • 2 Gigabyte RAM
  • 4, inc büyüklüğünde dokunmatik ekran
  • Android 4.4.2 Jelly Bean İşletim Sistemi
  • 10 Megapiksel Kamera

Google ve Motorola’nın büyük umutlarından birisi olan Moto X modeli özellikle yeni teknolojiler ve opsiyonel donanım eklentileriyle birlikte satılacak. Örneğin farklı batarya seçeneği, farklı desen ve renkte kapaklar gibi kullanıcıların belirleyeceği bazı opsiyonel özelliklerin olacağı söylenmekte. 1 Ağustos’ta tanıtılması beklenen Motorola Moto X’in fiyatı ile ilgili henüz bir duyum bulunmamakta.

Bir önceki yazımız olan Microsoft'un Domain Zaferi başlıklı makalemizde Microsoft, microsoft domain zaferi ve microsoft xbox alan adı zaferi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.