Son Eklenenler
Meğer Galaxy S5 Çoktan Hazırmış

Meğer Galaxy S5 Çoktan Hazırmış

Birkaç saat önce internete düşen görüntüler dudak uçuklatacak cinsten. Öyle ki haftalardır çıktı çıkacak iddialarıyla onlarca habere konu olan Samsung Galaxy S5 sızıntılarından en büyüğü birkaç saat önce patladı. Samsung için ambalaj ve kutu hazırlayan bir şirket tarafından yanlışlıkla sızdırılan Samsung Galaxy S5 kutuları üzerinde yer alan cihaz özellik bilgileri tüm sızıntıları birden bire unutturup kendisine yönelmemizi sağladı. Aşağıdaki fotoğrafta da görülebildiği üzere Samsung Galaxy S5 modeline ait olduğu tahmin edilmeye çalışılan tüm özellikler kutunun yan yüzeyinde detaylı olarak açıklanmış. Diğer Samsung modellerine ait kutularda özelliklere yer vermeyen şirket, şimdilerde üretilen kutularda konsept değişikliğine gitmiş olacak ki ürünle ilgili detayları kutuların yan tarafından detaylı olarak belirtmekte.

galaxy s5 kutusu

Teknoloji Defteri olarak birkez daha yanılmadık ve Samsung Galaxy S5 modeline ait olduğu belirtilen kutuda yazılı özellikler bir önceki Samsung sızıntılarında sizlere duyurduğumuz konfigrasyonlarla aynı olduğunu söylemekten gurur duymaktayız. Şimdi gelelim Samsung Galaxy S5 kutusunda yazan donanım özelliklerine.

2.5 Ghz hızında ve dört çekirdekli Snapdragon işlemci tercih eden Samsung, 3 Gigabyte RAM seçeneği ile performans bakımından cihaza önem verdiğini gösteren Samsung, 2560 x 1440 piksel çözünürlük ve 5.25 inc genişliğindeki qHD Amoled Ekranıyla inanılmaz güzellikte görüntü performansına da önem verdiğini açıkça gösterdi. 2014 yılına damgasını vuracak güzellikte olan Samsung Galaxy S5 modelinin en dikkat çeken yanı 20 megapiksel çözünürlükteki arka kamerası. Geçtiğimiz haftalarda da duyurduğumuz gibi 20 megapiksel kamera modeliyle fotoğraf kalitesine önem veren Samsung, ürünü 24 Şubat tarihinde yapacağı basın toplantısında resmi olarak tanıtacak. 3000 mAh kapasitesindeki piliyle uzun süre kullanıma imkan verecek gibi görünmekte. LTE, 3G ve 4G desteğini de bünyesinde barındıran Galaxy S5, hızlı veri alışverişine en uygun cihaz olarak tanımlanmakta. Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle birlikte piyasaya sürülecek olan bu modelin fiyatı halinde kesin bir yargı bulunmamakta.

Bir önceki yazımız olan Çift İşletim Sistemli Geeksphone başlıklı makalemizde Çift İşletim Sistemli Geeksphone, Firefox OS ve Geeksphone hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

  1. Gerçekten gerek tasarımıyla, görünüşüyle mükemmel bir telefon olcağı benziyor. Zaten samsung bunu her zaman yapıyo, şuan bence akıllı telefonların en iyi şirketi samsung. Bakalım merakla bekliyorum tabi ki TR gelme fiyatı uçuk olacaktır, biz garibanlar 1,2 sene sonra değeri düşünce anca alırız :))

  2. Samsungun kopyalacağı başka şey kalmadı sanırım.Tıkandı artık adamlar.Birileri yeni bişey çıkarsada çarpsalar 🙂

  3. ilk defa sizin sitenizde duyuyorum galaxi s5 in daha önceden hazır olduğunu tebrikler…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.