Son Eklenenler
Maaşlı İş mi, İnternetten Para Kazanmak mı? – 1

Maaşlı İş mi, İnternetten Para Kazanmak mı? – 1

Merhaba farklı bir yazı dizisine daha başlıyoruz. Bilgisayar kullanmayı, internete girmeyi bilen herkesin kısa süre sonra merak saldığı konulardan biri de internet ile para kazanmanın mümkün olup olmadığı.

Özellikle kulaktan duyma, efsaneleşmiş haberler ile bu konuda büyük bir bilgi kirliliği bulunmakta.

Hatta birçok kişi maaşlı iş bulmaktan vazgeçip/maaşlı işini bırakıp, internet sitesi açıp çok büyük paralar kazanacağını düşünüyor.

Yazı dizimizin ilk içeriği olarak web sitesi sahibi olma deneyimi yaşamış kişilerin yorumlarını paylaşıyoruz.

En iyisi maaşlı iş ve bu işleride ekstra olarak yapmak mesela ben öyle yapıyorum. Tabi herkesin işi farklı olduğundan böyle yapamaz benim işim gereği tüm gün pc başındayım (bilgi işlemci olduğumdan ) ve boş zamanım genelde çok olur iş yerinde ekstre bu işleride yapıyorum.

bence bu adsense ile iş yapanların çoğu normal işte çalışıyorlar ancak adsenseden gelen gelire umut bağladıkları için ona göre harcama yapıyorlar ve istenmedik durumlarla karşılaşıp kendilerinin zararına oluyor tabiki maaşlı iş daha iyidir internet ile ne olacağı belli değil hiç beklenmedik şekilde kazançsız kalabilirsiniz.

akli selim olan biri maas mi internetsi sitesi mi dusunmez, maasini da alir, sitesinden de ek gelir kazanir

Maaşlı iş sigrota önemli bu işlerin geleceği yok – web site olarak büyük projlere imkanın yoksa küçük sitelerle cerez parası niyetine alabilirsiniz – minumum işler ( başkalarının sitelerinde çalışmak,facebook işleri v.s yapmak ) ben bu üçünüde yapıyorum tavsiyem bu sekildedir.

Web sitesi ile pParayı vuran çok, siz kazanmıyorum dediklerine bakmayın. Kimse kendini ele vermez. Artık çözmüşler bu işi, nerden ne geleceğini biliyorlar. Sizin bizim gibi insanlar da çabalar durur hayatı boyunca.

İnternetten maaşınızın çok çok katı olan paraları kazanmak mümkündür ama bunun için zaman+emek lazım.

Bir tema al kur,giydir içerik ekle ile bu dediğiniz olmaz.Maaşlı işe girip çalışmayı herkes yapar.Çünkü bir zorluğu yok.Başvur,çağırsınlar,maaşta anlaş,vira bismillah.

Ama diğeri başlı başına farklıdır ki diğerini başaran zaten ileride iyi bir patron olur iyi bir çalışan değil

Şu kadar takılmayın internet sitesine. aylık benzim param ve yemek param çıkıyor yeter . Son olarak mutlaka maaşlı bir işte çalışın. Önceliğiniz siteden para kazanmak değil ,para kazandıracak site yapmayı ögrenin zaten gerisi gelir.

Sitenin kazancı kulağa hoş geliyor. Fakat riskler çok fazla. Heran herşey uçabiliyor. Gelir kaynağı gidebiliyor. Sitenin hitleri bir an sıfırlanabiliyor.
8-17:00 bir iş bulunabilirse arta kalan zamanlarda site kazancı ek gelir olacaktır. Site gitse bile maaşlı iş bize yetecektir.

Bir sonraki yazımızda hem kendi yorumlarımıza hem de yine internet sitesi sahiplerinin yorumlarına yer vereceğiz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'ı kilitleyen mesaj! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yorum

  1. Eğer bilgi seviyeniz yeterliyse internetten para kazanma derim, çünkü üst limiti yok. Ne kadar çalışırsanız o kadar kazanabilirsiniz. Ama sırf birileri internetten kazanıyor diye hiç bilgi olmadan maaşlı işinizi bırakıp bu işlere dalarsanız vay halinize. Bilginiz yeterli düzeyde değilse asla maaşlı işinizi bırakmayın. İşinizde çalışmaya gene devam edin, bir yandan da internet işlerini öğrenmeye ve ufak ufak bir şeyler yapmaya başlayın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.