Son Eklenenler
LG G3 Böyle mi Olacak?

LG G3 Böyle mi Olacak?

Koreli teknoloji devi geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü LG G2 adlı modeliyle tüketiciler tarafından çok sevilmiş ve 2013 yılını mükemmel br çıkışla kapatmayı başarmıştı. LG’ye yakın tedarikçilerden gelen bilgiler ışığında şirketin G2’nin bir üst modeli olacak LG G3 için çalışmalara başladı. Hatta teknoloji sitelerinin gündemine bomba gibi düşen haberlere göe LG G3 modeline ait görüntüler ve özellikler internete sızdırıldı. Şirketten henüz resmi bir açıklama yapılmadı fakat LG’ye yakın web siteleri LG G3 modelinin 2014 yılının Şubat ayında piyasaya sürüleceğine kesin gözüyle bakmakta. 2013 yılı içerisinde ürettiği LG G2 modeli hem fiyat hem de performans bakımından en ideal akıllı telefon modellerinden birisi olarak dikkatleri çekmişti.

LG G3 modeli

LG G3 modelinde şu sıralarda moda olan ekranlardan 5.5 inc boyutunda ve 1440 X 2560 çözünürlüğe sahip Quad HD çeşidinin kullanılacağı belirtilmekte. Diğer ekran modellerine göre daha dayanıklı olan Quad HD modelinin LG G3 cihazında da kullanılması beraberinde şirketin daha dayanıklı bir batarya modeli tercih edebileceği ihtimalini kuvvetlendirmekte. 3 Gigabyte RAM ve 8 çekirdekli Snapdragon 805 işlemci modelini tercih edecek olan LG, ikinci bir ihtimal olarak yine 8 çekirdekli ARM tabanlı Odin işlemci veya 4 Gigabyte RAM modeliyle de gelebilir. Henüz kesin bir bilgi olmamasına rağmen 64 bit işlemci modeliyle 4 gigabyte RAM‘i birleştiren LG G3 ürünü hem hız hem de performans bakımından 2014 yılına damgasını vurabilir.

Şubat ayına kadar tanıtılması beklenen LG G3 modelinin görüntü bakımından LG G2’den daha ince olacağı neredeyse kesinleşti. Android 5.0 işletim sistemini kullanacağı belirtilen LG G3’ün Android 5.0 tanıtımının Mayıs ayında yapılacağı düşünüldüğünde ürünün Şubat ayında tanıtılması oldukça alakasız bulunmakta. Bu durumda LG G3 modelinin Mayıs ayında piyasaya sürülebileceğini söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Teknolojik Siyasiler başlıklı makalemizde iOS, mehmet şimşek ve Mehmet Simsek IOS uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.