Son Eklenenler
Kullan At E-Posta Hesabı

Kullan At E-Posta Hesabı

Hemen hemen hepimiz bir virüs gibi yayılan reklam maillerinden ve spamlardan bıktık usandık. Posta kutumuzu açar açmaz onlarca spam mail, reklam, tanıtım, hatırlatma mesajları vs. yüzlerce mail hem silerken yorulduğumuz hem de bizi rahatsız eden yüzlerce bilgi ile karşılaşmamıza neden olmakta. Bu durumdan muzdarip olan kullanıcılara önerimiz MailDrop sistemini kullanmalarıdır. MailDrop ile anında istediğimiz isimde mail adresi oluşturabilir, anlık olarak üyeliklerimizde ilgili mail adresini kullanabilir ve istediğimiz zaman silip kurtulabiliriz. Öyle ki ücretsiz mail servislerine üye olabilmek için dakikalarca vakit harcamaya son veren MailDrop sistemi ile 10 saniye gibi kısa bir sürede kendimize ait istediğimiz bir isimle mail adresi oluşuturup anlık üyeliklerimizde sıkıntısızca kullanabiliriz. http://maildrop.cc web sitesi üzerinden hizmet veren bu sistem tamamen ücretsiz. Hiçbir şifreye gerek duymadan anında posta adresi oluşturup, sadece kendimizin bildiği bu adresi ara ara ziyaret etmemiz yeterli. Eğer çok popüler ve herkesin bildiği adresleri kullanmaya çalışırsanız tek problem gelen kutunuzu herkesin görebilmesi. MailDrop sistemini sorunsuz olarak kullanabilmek için kodlaması zor kullanıcı adı seçmenizi tavsiye ediyoruz.

MailDrop üzerinden mail adresine sahip olabilmeniz için tek yapmanız gereken http://maildrop.cc web sitesine girip aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi ekranın sağ üst köşesindeki view-this-mailbox ibaresine istediğimiz kullanıcı adını yazıp “go” butonuna basmamız. Bu işlemi yaptıktan sonra geçici mail adresimiz saniyeler içerisinde açılacak ve aktif olarak mail gelmeye başlayacaktır.

maildrop-mail-olustur

Bir önceki yazımız olan Windows XP Artık Bitiyor başlıklı makalemizde Windows XP, Windows XP bitiyor ve Windows XP desteği bitiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.