Son Eklenenler
IPhone ve Android İçin Facebook Messenger v4: Gruplar, Mesaj Yönlendirme ve Daha Fazlası

IPhone ve Android İçin Facebook Messenger v4: Gruplar, Mesaj Yönlendirme ve Daha Fazlası

Facebook iPhone ve Android için Facebook Messenger 4.0 yayımladı çünkü Facebook, güzel yuvarlak sayıları seviyor gibi görünüyor. Yeni büyük güncellemeler ile kesinlikle Facebook Messenger harika. Bakınız, uygulama sürüm numarası 4.0’a çıkarıldı, ancak değişiklikler bir noktada bırakılması garanti mi? Hayır, muhtemelen değil.

Bu sürümdeki yenilikler ne?

Eklenen ilk özellik gruba arkadaşlar ekleme yeteneğidir. Onları sıralamak ve bulmak, kesinlikle bir önceki sürümü üzerine hoş bir ek özellik. Kullanıcı tarafından atanan simgeler daha kolay böylece bu grupların isimleri özelleştirilmiş olabilir. Bu güzel bir özellik, ve hiç şüphesiz daha fazla arkadaşı olanlar arasında popüler olacak bir özellik!

facebook-messenger

Görüntüler de dahil – – ​​Sadece konuşma değil 4.0 sürümü birçok değişim konusunda mesaj veriyor. Oldukça düzenli olduğunu düşündüğümüz iMessage, güzelliklerini Facebook Messenger içinde de yaşamak isteyenler için özellikle yararlı. Eğer bu ileri özelliğe ihtiyacınız varsa bu fırsat kaçmaz!

facebook-messenger-2

Son olarak, Facebook bu uygulaması ile daha güvenilir ve hoş bir ekhizmetler sunarak hızını artırarak ilerliyor. Henüz emin değiliz ama yeni özellikler Facebook Messenger, uygulamasına yepyeni bir sürüm numarası aldırabilir. Evet biz bilgiç gibi davranıyor olabiliriz ama görünen durum bu şekilde.

Tahminen, 5.0 sürümünde tek değişiklik yeni bir simge olacak!

facebook-messenger-3

Herkes App Store’dan uygulamayı indirebilir ve hemen Play Store üzerinden Facebook Messenger yeni güncellenmiş sürümü yüklenebilir ve her zaman olduğu gibi kesinlikle hiçbir maliyeti yok. Her zaman Facebook’ta vakit geçiren ve sohbet için de vazgeçilmez uygulamanız olarak kullanan biriyseniz bunu kaçırmayın!

(İndirin: Facebook Messenger iPhone /  Android)

Bir önceki yazımız olan MS Office Mobil iPhone ve Android için Tamamen Ücretsiz, Abonelik de gerektirmez başlıklı makalemizde Android, iPhone ve ms office mobile hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.