Son Eklenenler
iPhone Air Beklentisi Neler Yaptırdı

iPhone Air Beklentisi Neler Yaptırdı

İtalya’da faaliyet gösteren bir elektronik şirketi, kendi beklentileri doğrultusunda Apple’ın önümüzdeki seneye iPhone Air adında bir tasarımla karşımıza çıkacağından emin bir şekilde iPhone Air Adlı modeli kendi kafasına göre tasarlayıp tüm dünya ile paylaştı. İnternet üzerinden paylaşımı yapılan iPhone Air adlı cihaza ait video görüntüleri yalnızca 10 dakika içerisinde 300 binden fazla kullanıcı tarafından okunarak paylaşıldı. iPad Air modeline son derece yakın bir şekilde benzeyen iPhone Air tasarımı, 1,5 mm ile 3 mm arasında değişen ergonomik eğimi ve parmak izi teknolojisi ve inceliği ile izleyicilerden tam not aldı.

iphone air 2

SET Solution adlı şirketin iPhone Air konsept tasarımı ile Apple’ın önümüzdeki yıl piyasaya sürmeyi planladığı iPhone 6 olarak beklenen cihaz arasında ne gibi benzerliklerin olacağı ise teknoloji severleri şimdiden meraklandırmaya başladı. Aşağıda izleyeceğiniz iPhone Air videosunda iPhone 5S ile görüntü karşılaştırması dahi yapılmış. 13 mm boyunda ve 6 mm eninde olacağı belirtilen cihazın yalnızca 70 gram ağırlığa sahip olduğu belirtilmekte. Touch-ID özelliği ve kenarlıksız tam ekran özelliği ile dikkatleri çeken cihaz şimdiden sabırsızlıkla beklenmeye başladı.

iPhone air

iphone air 3

Bir önceki yazımız olan LG Gx Bomba Gibi Geliyor başlıklı makalemizde LG, LG Gx ve LG Gx fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Şu zamana kadar yapılmış en güzel konsept bu oldu. Diğer konsept videoları gibi uçuk fikirleri barındırmıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.