Son Eklenenler
iPhone 6 Tahminlerinde sona mı gelindi?

iPhone 6 Tahminlerinde sona mı gelindi?

Apple iPhone 6 ile ilgili şematik sızıntılar gelmeye devam ediyor. Tabi kesinlikle belgeler ortaya çıkmadan cihaz üzerindeki esrarengiz perde tam olarak aralanmayacak. Ancak, ünlü tasarımcı Martin Hajek güzel bazı kavramsal işler ile bazı tahminlerde bulundu.

Şemadaki hali ilk ortaya çıktığında, iPhone 5c modeline benzer, bir polikarbonat kaplama içeren, bir iPhone 6c modeli temsili kanısına varıldı. Bunun öncesinde guncellemeyle olduğu gibi Apple, plastik yakışıklı bir tasarımda olacak sonucu kaçınılmaz olsa bile, yine de 5.5-inç bir boyutta olup olmayacağı konusu oldukça şüpheli görünüyor.

iphone-6-yeni

Açıkçası amiral geminin şemalarına bakılırsa HAJEK kavramı bir hayli daha mantıklı. HTC One M8 ve Samsung Galaxy S5 çıkmış ve dağıtılmaya hazırken, rota iPhone 6 ile artık daha net görünüyor. Bu kadar alternatifin olduğu bu günlerde Hajek’e göre en büyük favori iPhone 6 tabi. Çünkü o halen muamma.

Kaygan, eğimli çizgileri çok olan iPod touch, ve az biraz mevcut olan alüminyum arka kabuğu ile parlak Gorilla Glass kaplaması hakkında şüpheler varken, bu durumda hala estetik koşullar ileri bir adım tartışılabilir.

Kenardan kenara ekran, göze çok kolay gelen dış kasa ve Apple nihayet iPhone 6 ile HAJEK’in de dediği gibi eski modellerinden sıyrıldı, yoksa tüketicilerin gözündeki yerinin aşağılara düşeceğini tahmin etmek çok zor değildi.

iphone-6-yeni-2

Gerçekten de, 4.7-inç ve 5.5-inç ekran boyutlarına sahip iki yeni iPhone da tüm bu konuşma analistlerinin eğilimini göstermekte, yani Google’ın Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcılarının büyük ekran boyutlu telefonlara olan taleplerini karşılamaya yönelik diyebiliriz.

Nexus 6 ve Galaxy Note 4 büyük iki Droids iken, sahne sanki iPhone 6 için ayarlanıyor ve Hajek’e göre, Apple akıllı telefon hayranları için gerçek bir sürpriz yaratacak gibi görünüyor.

iphone-6-yeni-3

Bir önceki yazımız olan Google Glass'ın kurulduğu günden bu yana İki Yıl İçindeki Evrimi [Resim] başlıklı makalemizde Google ve Google Glass hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.