Son Eklenenler
IPhone 6 Bu Mu?

IPhone 6 Bu Mu?

Bugün bir blog sitesinde paylaşılan fotoğraflar heyecan yarattı. Apple‘ın sır gibi sakladığı yeni akıllı telefon modeli IPhone 6 için haftalardır farklı konseptler yazıldı ama, Sonny Dickson tarafından çekilen bu fotoğraflar yayınlanınca üç aşağı beş yukarı yeni iPhone konseptinin nasıl bir tasarıma sahip olabileceği konusunda fikir edindik. İnternette hızla yayılan bu fotoğraflar yeni modelin konfigrasyonu hakkında bir fikir vermese de en azından yeni modelin dış hatları hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayabilir. Fotoğraflardan yola çıkarak yapabileceğimiz yorumlara gelince, IPhone 6 modelinin ekranının daha büyük olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, cihazın kenar boşlukları da yok denecek kadar az.

Parmak izi sensörünün yeri hiç değişmeden durmaktayken mikrofon deliklerinin sayısı çoğaltılmış ve biraz daha genişletilmiş. IPhone 6 kasasının hem dış yüzey hem de iç yüzey fotoğraflarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iphone 6 dis kapak

iphone 6 kapak

Bir önceki yazımız olan Lenovo Rekor Kırdı başlıklı makalemizde dünyanın en çok satan bilgisayar şirketi, kişisel bilgisayar satışları ve lenovo hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.