Son Eklenenler
iPhone 5S Ne Zaman Gelecek?

iPhone 5S Ne Zaman Gelecek?

iPhone 5SAkıllı cep telefonu piyasasındaki dev şirketlerden birisi olan Apple‘den henüz resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen teknoloji sitelerinde 2 haftadır dönüp dolaşan fısıltılar bağlamında sır gibi saklanan iPhone 5S hakkında herşeyi bu yazımızde sizler için derledik. 2 hafta önce piyasaya bomba gibi düşen Samsung Galaxy S4‘ün ardından Apple iPhone 5S kozunu yakında oynayacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Japonya kaynaklı teknoloji sitelerinden verilen bilgiler ışığında ürünün resmi olarak tanıtımı 20 Haziran tarihinde, satışı ise Temmuz ayının ilk haftasından itibaren gerçekleşecek.

Nokia, Sony, Samsung, Huawei, LG gibi dev şirketlerin yarıştığı akıllı telefon pazarında büyük bir paya sahip olan ve ürünleriyle dünya liderliğini elinde bulunduran Apple, 2012’nin son çeyreğinde piyasaya sürdüğü iPhone 5 modeli telefon ile milyonlarca satış yapmayı başardı. Fakat son zamanlarda özellikle üretim hatası olduğu belirtilen iPhone 5’in tüm parçalarında revizyona gidildiği ve Samsung S4’e karşı yakın zamanda üretime geçileceği haberi elimize ulaştı.

Performans ve işlemci bakımından iPhone 5’den daha gelişmiş özelliklerin olacağı konusunda uzmanların hem fikir olduğu iPhone 5S‘de ayrıca iOS 7 işletim sisteminin de kullanılacağı bildirilmekte.

Bir önceki yazımız olan Game Booster Nedir Ne İşe Yarar başlıklı makalemizde Game Booster, Game Booster anlatım ve Game Booster indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.