Son Eklenenler
iPhone 5s’de Son Durum

iPhone 5s’de Son Durum

iphone 5sİnternette sızan bilgilere göre Temmuz ayı içerisinde tanıtılması beklenen iPhone 5s‘e dair son dedikoduları sizler için derledik. Apple’dan resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen ve çıkıp çıkmayacağı da kesin olmayan iPhone 5s‘in peroformans bakımından optimum seviyede olması bekleniyor. iPhone 5 ile Samsung Galaxy S4 arasında kıyasıya rekabetin sonucunda çalışmalarına hız veren Apple’ın 5s’i piyasaya çıkarmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Topeka Capital Markets yatırım şirketinin ekonomi analistlerinden Brian White tarafından yapılan açıklamada günümüz piyasa şartlarında ürün gammı düşünüldüğünde iPhone 5s telefonların tek düze renklerde değil de daha canlı renlerde de üretilebileceğini belirtti. Bu şu anlama geliyor yakın zamanda üretimine geçilmesi beklenen iPhone 5S telefonların sarı, yeşil, mavi, kırmızı, beyaz, siyah renk çeşitlerinde çıkarılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Kullanılan materyal olarak da çeşitlemeye gidilmesi beklenen yeni iPhone 5S telefonların fiyatının ortalama 250 – 500 USD olması tahmin ediliyor. Müşterilerin şimdiye kadar kaliteli ürünler sunan Apple, yeni iPhone modellerinde kullanacağı materyallerin kalitesinde farklılaşmaya gidecek gibi görünüyor. Bu sayede fiyat konusunda büyük oynamaların olması beklenmekte. Apple kanadınan henüz detaylı açıklama yapılmamasına rağmen Haziran sonu ve Temmuz başında yeni iPhone modellerinin raflardaki yerleri alması beklenmekte.

Bir önceki yazımız olan Facebook Home İçin Çekilen Reklam Filmi başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Home ve Facebook Home indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.