Son Eklenenler
İnternetin Yeni Fenomeni Bitstrips

İnternetin Yeni Fenomeni Bitstrips

Her geçen gün özellikle sosyal medya kullanıcıları yeni paylaşımların yayılmasını hızlandırıyor. Geçtiğimi haftalarda Baatin karikatürlerinin paylaşımında yaşanan artışı sizlerle paylaşmıştık. Bu kez yine aynı sektörden benzer bir paylaşım olan Bitstrips bugünlerde internetin yeni fenomeni oldu. Twitter ve Facebook paylaşımlarında mutlaka gözünüze çarpan fakat herhangi bir anlam veremediğiniz karikatürler aslında bugünlerin modası. Bitstripts nedir? sorusunu yanıtlayacak olursak, kendinizin ya da arkadaşlarınızın karikatürünü hazırlamanıza yardımcı olan bir telefon uygulaması olarak tanımlanabilir. Hem Android hem de iOS işletim sistemleriyle uyumlu olan Bitstrips uygulaması ile gövde, saç, yüz şekillerini seçerek kendinize benzeyen ya da arkadaşınıza benzeyen profiller oluşturmanız mümkün.

Kişi karakterlerine ait yüzlerce ayrıntıyı seçebileceğiniz Bitstrips uygulaması ile yarattığınız karakteri Facebook veya Twitter gibi sosyal platformlardan paylaşabiliyorsunuz. Bitstrips uygulamasınıa Facebook üzerinden kullanabilmeniz için Facebook uygulamalarını profilinize dahil edip gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sony SmartWatch 2 Güncellemesi Yayınlandı başlıklı makalemizde SmartWatch, SmartWatch 2 ek özellikler ve SmartWatch 2 güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.