Son Eklenenler
Instagram Kullanıcılarına Uyarı

Instagram Kullanıcılarına Uyarı

Jennifer Pawluck instagramSon dönemler de en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden bir tanesi de Instagram oldu. Instagram kullanıcılarından bir tanesi ise yüklemiş olduğu fotoğraflar yüzünden ise göz altına alındı.

Kanada da yaşayan bir kişi Instagram hesabına yüklemiş olduğu bir fotoğraf yüzünden gözaltına alındı. Kanada’nın Montreal şehrinde yaşayan bir kişi Jennifer Pawluck, Lan Lafreniere’nin güvenliğini tehdit ettiği amacı ile ve gerekçesi ile tutuklandı. Bu kişinin tutuklanma gerekçesi ise bu nedenlerden kaynaklanmıştır. Bu kişi Instagram hesabında yüklemiş olduğu ve paylaştığı Montreal Polis birimi Sözcüsü Ian Lafreniere’i başından vurulmuş bir halde göstermiş olan bir fotoğrafı oldu.

Tutuklanmasına neden olan fotoğrafın yaklaşık olarak bir ay önce çektiğini belirten Pawluck açıklamasında ise bir çok arkadaşının polisleri sevmediğini ve böyle bir fotografı da Instagram’da paylaşacağının ve koymasının komik olacağını düşünmüş. Ayrıca Lan lanfrenere’nin de kim olduğunu bilmediğini açıkladı.

Ayrıca Huffington Post’un haberlerine göre ise de polis, yaklaşık 20 yaşında ki genç kızın Pawluck, dört saat göz altında kaldıktan sonra serbest bırakıldığı da haberler arasında yer aldı. Ayrıca duruşma günün de bekleyen pawluck’ın polis merkezlerine ve ayrıca da Lafreniere’ın da evine yaklaşması yasaklanmış bir durum da. Polislerin açıklamalarına göre de bu tarzlar da ki fotoğraf yüklenmesi karşısında kişinin yasal işlemlerinde başlatılacağı da açıklamalar arasında yer almaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Türk Yapımı Navigasyon YolBil ile Kaybolmayın başlıklı makalemizde türk işi navigasyon, türk yapımı navigasyon ve yerli yapım navigasyon yolbil hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.