Instagram Fotoğraflarına Etiketleme Özelliği

instagram logoÇekilen fotoğrafları birçok sosyal medya sitesi aracılığıyla paylaşmanıza yarayan instagram uygulaması şimdi de mükemmel bir özellikle karşımıza çıkıyor. Twitter, Facebook gibi en çok kullanılan web sitelerine çektiğiniz fotoğrafları paylaşan instagram yeni eklenen özelliği sayesinden fotoğraflarda etiketleme işlevini kazandı.

Özellikle çekilen fotoğraflarda kimlerin bulunduğu konusunda bilgi sahibi olmamızı sağlayan etiketleme özelliği bugün Facebook üzerinde etkin biçimde kullanılıyor. Instagram tarafından yapılan son güncelleme ile etiketleme özelliği kazanan uygulama, çekilen fotoğraflarda kimlerin bulunduğu hakkında detaylı bilgiler yer alacak. Yeni eklenen bu özellik ile kullanıcılarından tam not alan instagram uygulamasının kullanıcı sayısında da artış olduğu haberleri internet sitelerini meşgul etmekte.

Android ve iOS kullanıcılarının beğendiği bu yeni özellik ile büyük bir eksikliğide kapatmış olan instagram uygulamasının giderek yaygın hale geleceği görüşündeyiz.

Bir önceki yazımız olan GTA 5 Yeni Videosu İle Karşınızda başlıklı makalemizde Grand Theft Auto 5, GTA 5 ve GTA 5 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Eklenenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Yeniliklerden haberdar olun!