Son Eklenenler
Huzurlarınızda Samsung Galaxy Note 3 Neo

Huzurlarınızda Samsung Galaxy Note 3 Neo

Samsung’a yakınlığıyla bilinen mobil teknoloji sitesi SamMobile dün akşam saatlerinde Twitter üzerinden paylaştığı görüntülerle şirketin üzerinde çalıştığı yeni cihaza ait olduğunu öne sürdüğü fotoğrafları yayınladı. Geçtiğimi haftalarda şirketin Galaxy Note 3 Neo adıyla yeni bir ürün üzerinde çalıştığından bahseden SamMobile sitesi, ürünle ilgili olası özelliklerden bahsetmiş ama ürüne ait hiçbir görseli sergileyememişti. Dün akşam Twiter üzerinden paylaştıı görüntülerin Samsung Galaxy Note 3 Neo adlı ürüne ait olduğunu belirten SamMobile, Galaxy Note 2 modelinin performans bakımından biraz daha geliştirildiği bu yeni modelin Nisan ayında piyasaya sürüleceğini belirtti. Galaxy Note 3 Neo (Lite) adıyla piyasaya sürülecek olan yeni model üzerinde hangi işlemci modelinin kullanıldığı bilinmemekle beraber tahminlere göre Samsung’un üzerinde çalıştığı Hexa adlı işlemcinin tercih edilebileceği ihtimaller arasında.

1.3 Ghz hızında olaması beklenen yeni işlemcinin 4 mi yoksa 6 çekirdekli mi olacağı henüz kesinleşmemişken ürün üzerinde 4 gigabyte RAM ve 13 megapiksel kamera olacağı belirtilmekte.

Bir önceki yazımız olan Popüler Video Sitesine Erişim Engellendi başlıklı makalemizde Mahkeme kararı vimeo, Vimeo ve Vimeo Engellendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.