Son Eklenenler
Huzurlarınızda HTC M8

Huzurlarınızda HTC M8

Taywan’ın dünyaya açılan teknoloji markalarından birisi olan HTC, günlerdir internete düşen sızıntılardan bıkmış olacak ki herkesin uzun zamandır dilinden düşürmediği yeni modeli HTC One 2 olarak da adlandırılan M8’e ait profesyonel görüntüleri medya mensuplarıyla paylaştı. HTC M8 adıyla piyasaya sürüleceğine kesin gözüyle baktığımız yeni HTC modeli tasarımıyla 2014 yılı içerisinde piyasaya sürülen en yakışıklı akıllı telefonlardan birisi olarak belirtilmekte. Fotoğraflardan yola çıkarak HTC One M8 modelinin en dikkat çeken yönünü sanal butonların oluşturduğunu söyleyebiliriz. Modelin sanal butonlarla birlikte geleceği haberini daha önceki sızıntılarımızda paylaşmıştık, şimdi de doğrulandığını görmekteyiz. Konfigrasyon ayrıntılarının paylaşılmamasına karşın şirkete yakın tedarikçilerden alınan bilgiler ışığında aşağıdaki özelliklere sahip olacağını söyleyebiliriz.

HTC M8 Htc one 2 modeli

HTC M8 Özellikleri

2014 yılına damgasını vuracak olan HTC M8 modelinin yine standartlar dahilinde metal alaşımlı bir kasaya sahip olacağını belirten uzmanlar, HTC’in cihaz üzerinde 5 inc genişliğinde ve Full HD çözünürlüğe sahip Super LCD 3 ekranı tercih ettiği kesinleşti. 3 Gigabyte DDR 3 RAM tercih edildiği anlaşılan HTC M8 modelinde Snapdragon 800 ya da 805 işlemci modelinin kullanılacağı kesinlik kazanırken cihazın hem alt hemde üst bölümlerinde BoomSound hoparlörlere yer verilmiş olması, mükemmel ses yeteneğine sahip olacağını anımsatmakta. Mart ayı içerisinde tanıtılacağına kesin gözüyle bakılan HTC M8 modelinin 590 USD fiyat ile piyasaya çıkacağı belirtilmekte.

Bir önceki yazımız olan Yeni İnternet Yasası Kabul Edildi başlıklı makalemizde 5651 torba yasa kabul edildi, internet özgürlüğü kısıtlanacak ve yeni internet yasası hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.