Son Eklenenler
Huawei Ascend Mate 2 Sızdırıldı

Huawei Ascend Mate 2 Sızdırıldı

Ürettiği kaliteli akıllı telefonlarla başta kullanıcılar olmak üzere uzmanların da yakın markajında olan Çin menşeyli Huawei, 2013 yılı içerisinde ürettiği Ascent Mate adlı ürün ile dikkatleri çekerken, 2013’ün son günlerinde kullanıcılar için yine büyük ekranlı yeni bir model ile herkese “merhaba” dedi. Huawei Ascend Mate 2 adlı yeni modelin özellikleri oldukça ilgin. Büyük ekranlı telefon üretiminde inadını sürdürmeye devam eden Huawei, bu sefer bir önceki modelin bir gelişmişi olan Ascent Mate 2 ile kullanıcıların karşısına çıktı. Kendi üretimi olan Kirin 910 adlı 4 çekirdekli işlemci modelini tercih eden Huawei Ascent Mate 2 ile birlikte Mali 450 adlı video grafik işlemciyi bünyesinde barındırarak mükemmel peformansı hedefleyen üretici bakalım bu muradın erebilecek mi?

huawei ascend mate 2

Huawei Ascent Mate 2 diğer modellerin aksine metal çerçeve ile piyasaya sunulacak, 2 gigabyte RAM’i ve yerli üretim işlemcisiyle oldukça başarılı performans sergileyen Huawei Mate 2, 16 gigabyte dahili hafıza kapasitesiyle ve Android işletim sistemiyle gayet başarılı bir model olmuş. 6.2 inc ekran boyutuyla neredeyse tek el ile kullanmanın mümkün olmadığı Huawei Ascent Mate 2 modeline ait görseller aşağıda mevcuttur.

huawei ascend mate 2 3

huawei ascend mate 2 2

Bir önceki yazımız olan Chrome OS İşe Yaramaz Dediler başlıklı makalemizde Chrome OS, Chrome OS nedir ve Chrome OS tanıtım hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.