Son Eklenenler
HTC “Tiara” Yolda!

HTC “Tiara” Yolda!

HTC Tiara geliyorFiyat – performans konusunda akılcı çözümler üreten HTC geçtiğimiz günlerde HTC One akıllı cep telefonunu piyasaya sürmeye hazırlandığını bildirmiş ve resmi olarak ürünü tanıtmıştı. HTC One’ın ardından vakit kaybetmeden hemen yeni bir akıllı telefon olan HTC Tiara için çalışmalara başladı.

Unwiredview web sitesinden verilen bilgiye göre üzerinde çalışılan Tiara’nın özellikleri sızdı. 4.3 inc ekrana sahip olacak olan HTC Tiara, 1.2 Ghz hızında işlemciye sahip olacak. 8 megapiksel kamerası ile büyütülmüş piksel teknolojisini kullanacak olan HTC, ön kamerasında da 1.6 megapiksel kamera kullanacak. Görüntü olarak herhangi bir görseli yayınlanmamasına karşın, HTC One SV’ye benzeyeceği şeklinde söylentiler var. 1 Gigabyte RAM ile hız konusunda pek de olumlu sonuç vermeyeceğe benzeyen HTC Tiara, 8 gigabyte kapasitelik hafızası ile piyasaya sürülecek. Orta seviyedeki özellikleriyle HTC One‘dan daha ucuz olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan AMD Çift GPU'lu Yeni Ekran Kartı "Malta" Üzerinde Çalışıyor başlıklı makalemizde AMD, AMD malta ekran kartı ve çift GPU ekran kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.