Son Eklenenler
Htc one mini, Avusturya ve Almanya’da Çıkıyor

Htc one mini, Avusturya ve Almanya’da Çıkıyor

Ağustos ayında Avusturya ve Almanya’da  satışa sunulacak olan HTC  One Mini fiyatıda belli oldu.

Türkiye’de yüksek gümrük vergileri ve kar payları nedeniyle akıllı telefon almak isteyen kullanıcılar çareyi başka ülkelerden telefonu temin ederek bu tür sıkıntıların üstesinden gelmeye çalışıyor. Türk nufusunun fazla olduğu ülkelerde; Almanya ve Avusturya gibi ülkeler bu bakımdan önemli rol oynamakta. Her ne kadar euro fiyatları söylediğimiz iki ülkede fazla olsa bile vergiler eklenmediğinde telefon uygun bir fiyata gelebiliyor.

HTC’nin geçen haftalarda tanıttığı one mini modeli ile ülkemizde de  diğer ülkelerle eş zamanlı tarihlerde satışa çıkacak.Yani Ağustos ayı bitmeden HTC One modelini raflarda görebiliriz. fiyat ise 1200 TL civarında olabilir.Çünkü geçtiğimiz aylarda piyasaya giriş yapan Samsung Galaxy s4 modeli ile HTC One aynı fiyat aralığındayken HTC’nin One mini’yi Samsung galaxy s4 Mini’den çok fazla yüksek fiyatlardan satılması beklenmemektedir.

Gelen bilgilere göre One mini ay başında Avusturya ve Almanya’da satışa sunulacak olan HTC One mini 450 Euro’ya sözleşmesiz alınabilecek.Gümüş rengin’de yaygın olarak bulunabileceği bahsedilirken HTC One mini modelinin kontratlı fiyatıda dikkat çekiyor. İlk ay 90 Euro ön ödemeyle iki yıllık kontrat ayda 15 Euro, bir yıllık kontrat ile ayda 30 Euro‘ya One Mini alınabiliyor.HTC One‘ın Avusturya‘daki kontratsız fiyatı ise 549 Euro. Yani iki telefon arasında 100 Euro‘luk bir fiyat farkı görünüyor. Bakalım ülkemizdeki fiyatı ne olacak?

Bir önceki yazımız olan Akıllı Mesaj Uygulaması başlıklı makalemizde Akıllı mesaj, akıllı mesaj uygulaması ve android akıllı mesaj uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.