Son Eklenenler
HTC, One Max ve Zara Kod Adlı Yeni Akıllı Telefonlar Tanıtabilir

HTC, One Max ve Zara Kod Adlı Yeni Akıllı Telefonlar Tanıtabilir

HTC’in yılın başlarında piyasaya sürdüğü modeli One hem tasarım açısından hemde özellikleri açısından yıl sonuna kadar bu modelden hareketle HTC One mini modelini piyasaya sürdüğünü gördük. Şirketin yeni projesinin büyük ekranlı telefonlar üzerine çalışamak olduğuyla ilgili duyumlar almaktayız.

Teknoloji sitelerinden aldığımız duyumlara göre HTC One Max adıyla 5.9 inç boyutunda Full HD bir ekrana sahip yeni bir model üzerinde çalışıldığı bilgisi verildi. İşlemci olarak Qualcomm Yeni nesil işlemcisi Snapdragon 800 platformunu kullanılacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca UltraPixel kamera, BoomSound ses teknolojisi, BlinkFeed, HTC Zoe gibi firmanın özel uygulama çalışmalarınında yeni ürüne dahil edilmesi bekleniyor. HTC One Max modelinin Eylül ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor. China Times tarafından yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre One Max tek tanıtılmayacağı Zara kod adlı bir telefon daha tanıtılacağı ve bu telefonun plastik bir yapıda olacağı söylenmekte. Ayrıca Zara kod adlı yeni akıllı  telefonun Windows Phone 8 işletim sistemine sahip olacağıda sızıntılar arasında

 

Eylül ayının bu yıl akıllı telefon dünyası açısından ayrı bir öneme sahip olduğunu belirtmek gerek. Samsung’un Galaxy Note 3 modeli, Sony’nin Honami modeli, HTC’nin One Max modeli, iPhone 5S modeli Eylül ayında tanıtılacak.Kullanıcılar işi biraz zor görünüyor telefon seçimi konusunda.

Bir önceki yazımız olan HTC, Desire 500'ü Tayvan'da Tanıttı başlıklı makalemizde desire 500 fiyatı, Desire 500 özellikleri ve HTC hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Soruyu Yanıtlayınız * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.